Reklam Alanı
Instagram Video
Android Uygulamaları 0

Instagramdan Bir Yeni Özellik Daha!

Instagramdan Bir Yeni Özellik Daha!

Eğer bir Instagram kullanıcısı iseniz sevineceğiniz bir özellik geliyor. Artık Instagram’da video çekme saniyesi 15 – 60 saniye arasında olacak. Uzun video özelliği bugün paylaşılacak ve yakın zamanda dünya genelinde kullanıma hazır olacaktır.

Bir başka özellik ise iOS kullanıcılar için olacak 60 saniyeye kadar çekebileceğiniz videoları birleştirebileceksiniz.

Instagram’ın yeni sürümüne sahipseniz çok yakın bir zamanda güncelleme gelerek 15 saniyelik videolardan kurtulacaksınız.

6 ay içinde Instagram’da video izleyen yüzdesi %40 oranında arttığı görünüyor. Instagram kısa bir süre için 60 saniyelik videolarını reklam verenler için açmıştır ve deneme kapsamında devam ettirecektir.

60 saniyelik reklamlar için değişik bir fiyat uygulayan Instagram bu güncelleme ile de kullanıcıların iyimserliğini kazanacak.

İnstagram’a yapılan daha önceki güncellemede izlenme sayısı gibi özellik geliştirmeler ise bu güncelleme ile pekişmiş oldu.

Ayrıca Instagram özel günlerde yaptığı en popüler videoları akışın üstünde tutarak Snapchat programı tarzında özellikler yapmakta.

Geçtiğimiz günlerde Instagram’ın uygulama akışının aynı Facebook Uygulaması gibi akışını değiştireceği ve gönderilerin kronolojik olarak değil etkileşimli olarak değiştireceği de söylenmişti.

Instagram

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.