Reklam Alanı
iOS 10
iOS 0

iOS 10’ a Gelecek Olan Özellikler

iOS 10’ a Gelecek Olan Özellikler

iOS için henüz yeni bir sürüm yayımlanmıştı. Ama gelin görün ki Apple bu yeniliklerin ardı arkası kesmiyor. iOS 10 için şimdiden yeni özellikler medyaya sızmaya başladı. Bizde bunlardan ulaşabildiklerimizi sizinle paylaşacağız.

İşletim sisteminin yeni sürümünde uygulamalar işletim sistemi ile bir bütün halini alacaklar. Apple kendi mobil cihazları için iOS’ u yeniliklere göre güncellemeye devam ediyor. iOS 9‘un üst modeli olacak olan iOS 10’un da yeniliklere ayak uyduracağı söylentileri hayli ortalığa yayılmış durumda. Apple yeni ürünleri ile yeni işletim sistemini tanıtmayı da bir hayli seviyor. Hal böyle olunca tahmin etmek pek de zor olmuyor. Tahminlerimiz doğrultusundan iPhone 7 ile birlikte iOS 10 ‘da Eylül ayında tanıtıma sunulacak. Kaynaklardan alınan bilgilere göre yeni işletim sistemi Apple uygulamaları ile bir hayli uyumlu olacak. Bu uyumluluk için ilk tartışma konusu iPhoto ile birlikte açıldı. Fotoğrafları farklı şekilde işaretleyebileceği ve EXIF görüntü formatının düzenleneceği söylentiler arasında yer almaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi şu an fotoğrafları sadece favoriler olarak işaretleyebiliyoruz.

iOS aydınlatma konusunda oldukça güzel bir yeniliğe gitmiş diyebiliriz. Bahsettiğimiz gibi, tahminlerimiz doğrultusunda iPhone 7′ de gelecek olan iOS 10 aydınlatma konusuna güncelleme getirecek. Eskiden tüm ekran için aydınlatıcı kullanırdık ama iOS 10′ da fotoğrafta sadece dokunduğunuz yer aydınlanabilecek. Oldukça güzel bir özelliğe benziyor. Şimdi hepimiz sabırsızlıkla Eylül ayını bekliyoruz. Zamanla gelecek olan özellikleri de sizinle paylaşacağız.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.