Reklam Alanı
iOS İçin En İyi Oyunlar
iOS 0

iOS İçin En İyi Oyunlar

iOS İçin En İyi Oyunlar

Telefonları günlük hayatımızda yalnızca konuşmak veya mesajlaşmak için kullanmaz olduk. Artık sadece oyun oynamak veya uygulamalara girmek için kullanıyoruz. Hal böyle olunca da en çok indirilen oyunlara bakmadan edemiyoruz. iOS için en iyi oyunlar nelermiş, onlara bakacağız.

iOS için en iyi oyun kategorisini öncelikler Angry Birds ile açıyoruz. Tüm dünyada büyük rağbet göre sinirli kuşlar, herkesin gözdesi olmuş durumdalar. İndirme ve oynanma sayısı bu oyunu hala zirvede sağlam bırakıyor. Fruit Ninja ise karşımıza en çok indirilen ikinci oyun olarak çıkıyor. Oyunda ekranınıza gelen meyveleri keserek puan toplamaya çalışıyorsunuz. Hayli eğlenceli bir oyun. Angry Birds Rio, aslında orijinal oyunundan pek de bir farkı yok diyebiliriz. Aynı standartta ilerleyen oyunda yalnıza Rio maceraları yer alıyor. World Cup Table Tennis, dünyanın neredeyse en iyi masa tenisi oyuncularına karşı oynamanızı sağlıyor demek mümkün. Bu sayede de ne kadar başarılı olduğunuzu görüyorsunuz. Spider-Man: Total Mayhem, bir güç gösteri oyunu demek yerinde olacaktır. Spider-Man kötülere karşı savaşarak, onlara gücünü kanıtlıyor. Cut the Rope, hayvan besleme oyunu olarak görebilirsiniz. İpleri doğru keserek kurbağanızın ağzına şekerlerin denk gelmesini sağlamalısınız. Bu oyun bağımlılık yaratabilir. Fight Night Champion, kendinize boks da çok mu güveniyorsunuz? İşte dünyaca ünlü bu oyunda sahaları sizin için açtık. Artık kendinizi göstermenin vakti geldi.

Bu oyunlar sayesinde kendinizi oyalayacak şeylerle ilgilenebilirsiniz. Bu oyunların bağımlılık yapacağını unutmayın.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.