Reklam Alanı
Tablet 1

İpad Air 2’ye 4K Video Düzenleme Özelliği

İpad Air 2’ye 4K Video Düzenleme Özelliği

Ünlü teknoloji devi olan Apple, iPhone 6S modelleri ile Pazar değerini bir hayli yükseltirken, kendi rekorunu da kırarak ayrı bir başarıya imza atmıştı. iPhone 6S modelleri ile çıtayı iyiden iyiye yukarıya taşıyan firma, özellikle 4K video çekme özelliği ile önceki modellerine nazaran oldukça üst düzey bir yenilik yapmıştı.  Firma şimdi ise iMovie uygulamasını güncelleyerek iPad Air 2 modeline de 4K video düzenleme özelliğini sundu.

iPad Air 2’yi Apple’ın ilk 2GB RAM ile giriş yapan cihazı olarak biliyorduk. Özellikle Apple A8X işlemcisi ile de gücünü kullanıcılarına yansıyan cihaz, 4K video düzenleme dopingi sayesinde de üst sınıf olma özelliğini korudu. Şimdilik 4K düzenleme kapısını iPhone 6S modelleri ve iPad Air 2 ile açan Apple, diğer modellerine bu kapıyı açık bırakacak gibi durmuyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“İpad Air 2’ye 4K Video Düzenleme Özelliği” üzerine 1 yorum

  1. mahir dedi ki:

    Harika haber 6s le çektiğim 4k videoları ipad air 2 imde montaj yapabilicem.. süperr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.