Reklam Alanı
Tablet 1

 iPad Pro’dan Fiyat Sinyalleri

Apple, bu sene iyiler sahneye ‘’daha sonra çıkar’’ hesabı, hem akıllı telefon üretiminde hem de tablet furyasında üretmiş olduğu üretimler de rakiplerinden daha sonra gündeme gelerek, piyasanın lider konumu haline geldi. Özellikle iPhone 6S modelleri ile firma çıtayı daha da yukarıya çekerek Pazar değerini yükseltirken, tablet furyasında da sunmuş olduğu iPad Pro ile de adeta tablet sektörünün hakimi haline geldi.

Donanımsal yönü ile ön plana çıkan iPad Pro, gücünü Apple A9X işlemcisinden alıyor. Geekbench testlerinde Apple A9’u mağlup eden Apple A9X, 4 GB Ram ile birlikte adeta ‘’canavar’’ etkisi yaratıyor. Önceki modellerine göre performans konusunda yüzde 80 gibi ciddi bir oran kazanan Apple, sunmuş olduğu Apple Pencil ile de kullanım kolaylığı sağlıyor.

iPad Pro’nun özelliklerine bakılınca fiyat konusunda ciddi bir etiket bizleri bekliyor. Amerika da 799 Dolar olarak belirlenen bu değer ülkemize giriş yaptığında ise 3000-3500 TL arasında bir değer ile karşımıza çıkacaktır. iPad Pro’yu biraz daha olsa uyguna satın almak isteyenler ise Ekim ayı sonunda ön sipariş talebinde bulunabilirler.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“ iPad Pro’dan Fiyat Sinyalleri” üzerine 1 yorum

  1. oğuzhan dedi ki:

    iPad Pro‘nun fiyatı hakkında ortaya çıkan dedikodular büyüyerek devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.