Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

iPhone 6c göründü!

Apple’ın yeni çıkacak modelleri arasında iPhone 6C’nin de olacağı kesinleşti, Bu durumda Apple’dan 3 ayrı telefon tanıtılması bekleniyor iPhone 6s ve 6plus yanında iPhone 6c de çıkacak.

Sızan görseller’den görülebileceği gibi plastik kasadan vazgeçmeyen Apple,bu telefonu ile 4″ ekran sevenleri de sevindiriyor.Gorilla Glass ile sağlamlığını da perçinleyen Apple iPhone 6c de NFC de bulunurken TouchID özelliğinin olması bekleniyor.A8 işlemci ile gelmesi planlanan 6c de ise bir önceki modelden daha iyi ses vereceği sızan resimlerdeki hoparlörlerin boyundan anlaşılıyor.

teknolojice-iphone6c

teknolojice-iphone6c-1

Kısaca özetlemek gerekirse iPhone 6c‘nin resimlerin de iki şey göze çarpıyor, birincisi dikdörtgen tasarıma sahip led flaş, ikincisi ise daha fazla hoparlör deliği.
Geçtiğimiz haftalarda Apple insider’da yer alan habere göre,Apple SIM adı verilen hizmet sayesinde iPhone 6s ve 6s Plus’ın anlaşmalı olduğu operatörler de artık SIM kart kullanmadan çalışabileceği yazılmıştı. Bu özelliğin 6c‘ye de uyarlanıp uyarlanmayacağı merak konusu.

4.7″ ekrana sahip olacak model,”c” serisinin özelliği olan düşük fiyat politikasına sahip olacak mi henüz bilinmiyor.

teknolojice-iphone-6c-2

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.