Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

iPhone 6S Alana Apple Watch İndirimi

iPhone 6S Alana Apple Watch İndirimi

 Apple’ın güçlü kollarından bir tanesi olarak bahsi geçen Apple Watch, beklentilerin aksini yaşatmış olsa gerek ki kısa süreliğine geçerli olacak olan kampanya Apple Watch adına yayımlanmış. Yayımlanan kampanya süresi kapsamınca iPhone 6S ve 6S Plus modellerinden herhangi bir tanesini satın alanlara özel Apple Watch ve Apple Watch Sport Edition cihazlarında 50 Dolar değerinde indirim çeki hediye. Elbette burada her Apple Watch modeli aklınıza gelmesin Apple Watch Edition ve Apple Watch Hermes modelleri kampanyaya dahil değil.

 Apple tarafından yayımlanan bilgilere göre kampanya 15 Kasım 2015 tarihine kadar geçerli olacak ve iPhone 6S modelleri ile birlikte kampanya şartları sağlanacak. Apple’ın bu kampanya ile birlikte akıllı saatlerinde ki satış oranını daha da yukarıya taşımayı hedeflediği net olarak gözükse de, firmanın istediğini alıp alamayacağı konusunda herhangi bir şey söyleyebilmek için sanırım bir süre beklemek gerekecek.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“iPhone 6S Alana Apple Watch İndirimi” üzerine 2 yorum

  1. şener dedi ki:

    Ee tabi tum watch modelleri olmazdi zaten ama kimse hediye ceki icinde almaz herhalde

  2. davut dedi ki:

    benim bildiğim tuutmayan bir ürüne kampanya ile satışı artırma sağlanır buda akla iphone 6 beklenen ilgiyi görmedi diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.