Reklam Alanı
Akıllı Telefon 3

iPhone 6S Türkiye Satışları Başladı!

iPhone 6S Türkiye Satışları Başladı!

 Apple tarafından ard arda gelen iki duyurudan birincisi iPhone 6S modellerinin 16 Ekim tarihinde satışa sunulacağı yer alırken, diğer bildiri de ise bu tarihin 23 Ekim olarak ertelendiği de bizlere ulaşmıştı. Beklenen gün sonunda geldi ve iPhone 6S Türkiye satışları nihayetinde başladı.

Türkiye Apple Store’de altın, gümüş, uzay grisi ve yeni roze altın metalik renk tercihleri ile yerini alan iPhone 6S modelleri, yüksek fiyat rakamlarının yankısı ile hala dururken; bakalım satış değerlerinde nasıl bir karşılık alacak.

Ülkemiz adına iPhone 6S 16 GB 3,099 TL, 64 GB adına 3,499 TL ve 128 GB sürümü için ise 3,899 TL gibi yüksek fiyat değerleri biçilmiş.

 Apple’in iPhone 6S serisinin amiral gemisi  olan iPhone 6S Plus için ise bu fiyat değeri 16 GB modeli ile 3,499 TL’den başlıyor. 64 GB modeli için 3,899; 128 GB sürümü için ise 4,299 TL isteyen Apple;6S Plus da pazar da yerini almış durum da.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“iPhone 6S Türkiye Satışları Başladı!” üzerine 3 yorum

  1. enes dedi ki:

    Biraz daha ucuzladıktan sonra almayı düşünüyorum.Bakalım iphone 6s türkiyede ne kadar satılabilecek.

  2. yusuf dedi ki:

    600 dolarlik bir telefon bu fiyatlara cikiyorsa sorumlusu hukumettir.

  3. serkan dedi ki:

    iphone 6 fiyatları çok ucuk aynı dizaynı yapan kore malları beşte bir fiyata

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.