Reklam Alanı
Akıllı Telefon 6

iPhone 6S’ten Daha Pahalı!

Snapdragon 808 işlemcisi ile piyasa da yerini alacak olan bir zamanların sükse ismi BlackBerry, 18 MP kamera özelliği ile rakiplerinden ayrılan bir özellik sergiliyor. 5.4 inç ekran boyutu ile de akıllı telefon furyasına ayak uydurmayı başaran BlackBerry, 3410 mAh gücünde bir batarya kapasitesini de ihmal etmiyor.

Özellik açısından kullanıcılarına iyi bir telefon olmayı vaad eden bir zamanların elit markası, nostaljik büyüsünü bozmayıp kızak tasarımını yine ve yeniden kullanıcıları ile buluşturuyor. Ayrıca fiziksel klavyenin yer alması da tasarım konusunda gereksiz ağırlık veya kalınlık teşkil etmiyor.

Buraya kadar herşey iyi güzel hoş ancak cihazın fiyatını öğrenince aynı iyi düşünceler kafanızdan uçup gidecektir. BlackBerry’nin Türkiye’ye giriş fiyatı 3500-4000 TL arasında bir değer olarak belirlenmiş. Bu değer özellikle BlackBerry hayranları için bir hüsran niteliği taşıyor.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“iPhone 6S’ten Daha Pahalı!” üzerine 6 yorum

 1. ibo dedi ki:

  iphone dan pahalı olması daha iyi olması anlamına gelir mi bilemem

 2. Orhun dedi ki:

  Görünen o ki blackberry kaybolmaya başlayan popülaritesini yeni ataklarla tekrar gündeme getirmeye çalışıyor. Bakalım ne olacak.

 3. Eren dedi ki:

  Blackberry bence fiyat konusunda uçmuş zaten dolar aldı başını gidiyor.

 4. mete dedi ki:

  Blackberry cok geride kalmisti zaten onlar icin iyi bir hamle olmus

 5. yunus dedi ki:

  BlackBerry’nin Türkiye’ye giriş fiyatı 3500-4000 TL arasında bir değer olarak belirlenmiş. Bu rakam gercekten ucuk bir rakam

 6. aslan dedi ki:

  bence parası kadar etmez BlackBerry performans arttırarak pazarda yer bulamaz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.