Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak Ve Nasıl Olacak

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak Ve Nasıl Olacak

 

iPhone 7 cephesinden sızıntılar bitmiyor. Eylül ayında tanıtılacak 2016 model iPhone’larla ilgili son bilgiler Çin’in mikro-blog sitesi Weibo tarafından geldi. Mobi Picker sitenin düzenleyip özel olarak geçtiği haberde iPhone 7 ailesinin bellek birimiyle ilişkin önemli bilgilere yer veriyor.Bunların en önemlisi artan depolama alanı ve artan RAM olarak göze çarpıyor.

iPhone 7’de Daha Fazla Depolama Kapasitesi

 

Son gelişmeler Apple’ın iPhone 7’de başlangıç modelinin 32GB depolamaya sahip olacağını bildirse de, siteye göre bu durum iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro modelleri için geçerli olacak. iPhone 7, iPhone 6s gibi 16GB/64GB/128GB modeller şeklinde satışa sunulacak.

Büyük ekranlı modeller için ise 64GB’lık modeller rafa kalkıyor. iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro modelleri 32/128/256GB şeklinde tüketicilerin karşısına çıkacak. Depolama biriminde SanDisk’in yeni nesil belleklerinin kullanılması düşünülüyor. RAM tarafındaysa iPhone 7’nin iPhone 6s/6s Plus gibi 2GB RAM ile geleceği; büyük ekranlı iPhone’ların da 3GB RAM’e sahip olacağı iddia ediliyor.

iPhone 7 Kamera Özellikleri

 

Apple’ın Plus serisi iPhone’ları ise bundan sonraki süreçte standart modele göre daha güçlü bir donanım eşliğinde sunulacağı uzun bir süredir dillendiriliyor. Görünüşe bakılırsa iPhone 7 Plus modeli süreç için önemli bir adım olacak. Arka kameranın ise çözünürlük miktarı değişmeyecek. Bir kez daha 12 megapiksel çözünürlüklü kamera karşımıza çıkacak; ancak söz konusu kamera için de yeni nesil bir sensör, daha büyük bir lens ve daha gelişmiş bir yazılımın kullanılması olası görünüyor. Ek olarak OIS özelliğinin de bu defa standart iPhone modelinde de yer alacağı bildiriliyor

iPhone 7 hakkında tüm haberler için: iPhone 7

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak Ve Nasıl Olacak” üzerine 2 yorum

  1. Mehmet dedi ki:

    Ben iPhone 7’de Apple’ın büyük değişiklikler yapacağını düşünüyorum. Özellikle görünüm açısından gözle görülür bir yenilik yapılacaktır.

  2. harun dedi ki:

    hele dur bir bir iphone 6 kullananlar aldıkları telefonu bir eskitsinler hevesini alsınlar zaten hemen çıkmaz sanırım bir seneyi bulur gibime geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.