Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

iPhone 7 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

iPhone 7 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

 

iPhone 7’nin çıkış tarihi olarak 2016’nın son çeyreği söylentileri dolanıyor. Peki, iPhone 7 nasıl olacak?

Bazı söylentilere göre 6s’in biraz üst modeli, bazı söylentilere göre ise çok değişik bir iPhone bizleri bekliyor. Büyük ihtimal ile iPhone 7’de kablosuz sarj özelliği olacak. iPhone 7’den önce ki sürümlerde Home tuşu telefonun içine gömüktü. Yani daha çok dokunmatik değil de fiziksel bir güç uygulandığında aktif oluyordu. iPhone 7’de beklenen bir özellik Home tuşunun gömülü değil de daha çok ön planda olup fiziksel bir müdahele içermeden tamamen dokunmatik olması bekleniyor. Apple şirketinin müşterilerden aldığı Home tuşu ile ilgili şikâyetler fazlasıyla başını ağrıtmış durumda. Bu sıkıntıyı dokunmatik bir Home tuşu ile çözmek isteyecekler gibi.

Apple’dan Yeni iPhone Rengi

Müşterilerini gülkurusu (rose) gibi bir renk çıkartarak üzen Apple yeni iPhone 7’de tamamen siyah bir telefon da üretmeyi planlıyor gibi. Müşterilerin tamamen siyah bir iPhone istemelerinin sonucuna bakılırsa Apple bu soruna çözüm bulacak gibi. iOS 10 ile gelmesi planlanan iPhone 7 ayrıca A10 6 çekirdekli işlemci ve suya dayanıklı olması özellikleri arasında. Bugüne kadar ürettiği en ince iPhone’u yapmaya çalışan Apple iPhone 7’de kulaklık giriş yeri de tarihe gömecek gibi gözüküyor.

iPhone 7 Özellikleri hakkında çıkan gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz ve son olarak 2016’nın Eylül ayına doğru iPhone 7‘yi bekliyoruz.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.