Reklam Alanı
Akıllı Telefon 4

iPhone 7 Plus İle İlgili Şok Bilgiler !

Dünyanın en ünlü akıllı telefon markalarından birisi olan Apple’ın meşhur iPhone serisi ile ilgili şok haberler ! iPhone 7 Plus özellikleri şimdiden belli oldu mu?

Bilindiği üzere Apple şuan da dünya üzerindeki en fazla sevilen akıllı telefon üreticilerinden birisi. Şirketin sahip olduğu iPhone serisine ait ürünler çok pahalı olmasına rağmen inanılmaz bir ilgi görüyor ve gerçekten de çok satıyor. Bunun en büyük sebebi Apple’ın kendisine haz bir tarzının, kendisine haz sevilen bir işletim sisteminin olması. Sahip olduğu görüntü, yazılım ile iPhone serisi hayranlarını büyülemeye devam ederken şu günlerde iPhone severlerin aklındaki en büyük soru iPhone 7 Plus akıllı telefonunun ne gibi özelliklerle çıkacağı…

İPHONE 7 PLUS ÖZELLİKLERİ

Elimize ulaşan bilgiye göre iPhone 7 Plus akıllı telefonunun RAM donanımı 3 GB seviyesinde olacak. iPhone 7 Plus aynı zamanda çift arka kamerası ile kullanıcılarını büyüleyecek. Cihazın ekranının 5.5 inch boyutunda olacağı da elimize ulaşan sızıntılar arasında.

APPLE’DAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“iPhone 7 Plus İle İlgili Şok Bilgiler !” üzerine 4 yorum

 1. Limon dedi ki:

  Çok heyecanlandırıcı bir haber. Çünkü Apple’ın yeni çıkaracağı ürün bir ara model değil. Bu yüzden tasarımda da değişikliğe gidecektir.

 2. adem dedi ki:

  iphone kullanmak güzel ama her sene yenisi çıkınca insanlar her zaman bir yenisi ile değişmek zorunda kalıyor tabi fiyatlarda o biçim

 3. Vahdettin dedi ki:

  Ben şahsen iPhone 7 ve 7 plusta tasarımsal olarak büyük bir değişikli bekliyorum. Yoksa Apple’ın satışları düşecektir.

 4. Tequila dedi ki:

  iphone 7 plus çıkana kadar kim öle kim kala ama fiyat olarak piyasanın üstünde seyreden bir seri olacağı kesin. Acaba değişimler ne olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.