Reklam Alanı
iPhone 7 Pro
Akıllı Telefon 1

iPhone 7 Pro Özellikleri

iPhone 7 Pro Özellikleri

iPhone 7 serisinin tanıtımına az bir süre kala iPhone 7 Pro adı altında bir modelinin çıkacağı dedikodusu gittikçe artmaya başladı. Öyle ki Çin’de ortaya çıkan bir fotoğraf söylentiye göre iPhone 7 serisini temsil ediyormuş.

iPhone 7 Pro Özellikleri neler olacak

Öncelikle şunu belirtmeliyiz bu yazımızda belirttiğimiz özellikler şuana kadar lanse edilen sızıntı haberlerine dayanmaktadır. Buna göre iPhone 7 Pro kesinlikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelinden büyük bir ekranla gelecek buda kesinlikle iPhone 7 Plus’ta beklenen 5,5 inçlik ekrandan büyük olacağı anlamına geliyor. Böylece iPhone 7 Pro’nun Phablet sınıfına gireceği hiç kuşkusuz.

Smart Connector

Resimde de görebileceğiniz gibi iPhone 7 Pro’da Smart Connector özelliği kullanılacak gibi gözüküyor. İlk defa iPad Pro’da karşımıza çıkan Smart Connector özelliği Klavye ve benzeri aksesuarları takarak cihazınızın kullanımını kolaylaştıracak.

Çift Kamera Desteği

LG G5 ve Huawei P9’da kendisini iyice ispatlayan çift kamera özellikleri iPhone 7 Pro’da (Hatta iPhone 7 Plus’ta bile) kendisini gösteriyor böylece geniş açılı çekimlere izin verecek olan iPhone 7 Pro fotoğraf severleri de memnun edecek.

iPhone-7-Plus

Daha Fazla Hafıza

Gelişen fotoğraf ve video kalitesinin yanında artan uygulama boyutları 16 GB hafızayı artık yetersiz kılıyor o yüzden tahminler iPhone 7 Pro modelinin 32/128/256GB gibi kapasiteye sahip olacağını işaret ediyor.

Daha Fazla Güç

Eğer çıkarsa iPhone 7 Pro tabi ki performans tutkunu ve profesyonellerin tercihi olacaktır buda donanım gücü açısından en yüksek model olacağı anlamına geliyor 3GB RAM beklenirken telefona hayat verecek işlemci ise Apple A10 işlemcisi olarak bekleniyor.

Özet olarak iPhone 7 Pro Modeli çıkar mı çıkmaz mı bilinmez fakat “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” misali şimdiden herkesin merak konusu olmuş durumda.

Daha Fazla iPhone 7 haberleri için. İphone 7 Özellikleri

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“iPhone 7 Pro Özellikleri” üzerine 1 yorum

  1. Hüsrev dedi ki:

    iphone 7’nin yeni özellikleri o kadar da fazla değilmiş. Zaten hep aynı şeyleri yapıyorlar. Adını değiştirip millete yeni iphone diye yutturuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.