Reklam Alanı
Akıllı Telefon 1

iPhone 8 Bulmak Şans İşi Olabilir!

iPhone 8 Bulmak Şans İşi Olabilir!

Eylül ayının yaklaşması ile beraber iPhone 8 için geri sayım başladığını daha önceki yazılarımızda dile getirmiştik. Büyük bir heyecanla beklenen yılın en prestijli akıllı telefonu birçok kişinin beklediği gibi olmayabilir. Henüz stok konusunda yeterli sayıya ulaşamayan Apple, satışların başlaması ile beraber kuyrukta bekleyecek kişi sayısında artış meydana geleceğini, sadece belirli sayıda kişinin iPhone 8 sahibi olabileceğini belirtmiştir. Sınırlı sayıda 3 renk olarak satışa sunulacak olan yeni amiral gemisi tüm sorunlara rağmen satışa çıkacağı ifade ediliyor.

Eylül ayında maksimum 4 milyon cihazın hazır hale geleceğini, bu sayının yalnızca 2 milyonun satışa sunulacağı belirtilmekte. OLED ekran temini ve seri üretimi nedeni ile bu kadar az sayıda cihazın üretildiğini belirten yetkililer, yıl sonuna kadar 50 milyondan fazla cihazın satışa hazır hale getireceklerini de belirtmişlerdir. Diğer seriler kadar rağbet olacağını düşünürsek 10. yıla özel olarak üretilen iPhone 8 için rağbet bir hayli fazla olacağını bu nedenle aceleci davranan kişilerin bu cihaza sahip olabilecekleri belirtilmekte. Stok sorununun her cihazda yaşayan Apple, başta iphone 7 olmak üzere yıl sonuna kadar birçok telefon modeli üzerinden 150 milyona yakın üretim gerçekleştirecek.

Satış konusunda oldukça geri ve geç adımda kaldığını belirten yetkililer, en azından ufak bir stok olması durumunda dahi satışların kesin olarak başlayacağını ifade etmiştir. İlk aşamada sadece belirli ülkelerde geçerli olacak satış, yıl sonuna kadar dünyanın birçok noktasında geçerli olacak gibi görünüyor.

{phantaso}

“iPhone 8 Bulmak Şans İşi Olabilir!” üzerine 1 yorum

  1. rehman dedi ki:

    bunu nasil kazanicaz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.