Reklam Alanı
Apple 0

iPhone 8 Etkinliği İçin Tarih Sızdı!

iPhone 8 Etkinliği İçin Tarih Sızdı!

Tüm dünyanın merakla beklediği, içeriğinde iPhone 8, iPhone 7S, iPhone 7S Plus, Apple Watch, Apple TV gibi ürünlerin tanıtımı yapılacağı etkinlik önümüzdeki ay çerisinde gerçekleştirileceği düşünülmekte. Özellikle akıllı telefon dünyasını ilgilendiren bu etkinlik iPhone 8 bekleyen kişiler için birçok önceliğin önüne geçti. Birçok kez tarihi değişen etkinliğin tedarik ve stok sıkıntısı yaşadığı daha önce dile getirilmiştir. 2017 yılının en önemli tanıtım organizasyonu olacak bu oluşum, bazı iddiaya göre 12 eylül tarihinde gerçekleştirilecek.

Apple, şimdiden tüm dünya üzerinde yer alan dağıtıcıları ile iletişime geçerek yakın zamanda telefon dağıtımlarına hazır olmalarını ve envanterlerinizi bu tarihe göre yeniden gözden geçirmelerini istemiştir. Tamamen sızıdırılan iddialara göre hazırladığımız bu yazı için Apple cephesinden henüz bir ses çıkmadığını, iddiaların büyük oranla yalanlanacağını söyleyebiliriz. Genellikle etkinliklerden bir hafta önce duyuru ve tanıtım çalışmalarına başlayan Apple, büyük ihtimal ile kurban bayramı sonunda ülkemizdeki teknoloji severleri heyecanlandıracak gibi duruyor. Eğer iddialar doğru çıkar ve etkinlik 12 Eylül tarihinde gerçekleştirilmeye başlanırsa;

iPhone 8 ve 7S modellerinin tanıtımın yapılacağı etkinlik sonucunda ön siparişlerin 15 Eylül gibi başlaması planlanıyor. Alınan ön siparişler sonucunda satışların ise 22 Eylül tarihinde başlayabileceği tahmin edilmekte. iPhone 8 konusunda stok sıkıntısı yaşayan Apple, ön sipariş durumunu sadece ABD için açabiliceği gibi diğer ülkelere Ekim, Kasım ayı gibi aktif edebileceği tahmin edilmekte.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.