Reklam Alanı
Reklam Alanı
Apple 92 1

iPhone 8, Galaxy S8’den Pahalı Olacak!

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

iPhone 8, Galaxy S8’den Pahalı Olacak!

Merakla beklenilen ve büyük tanıtım organizasyonu ile piyasalara giriş yapmaya başlayan Samsung Galaxy S8, ilk olarak fiyat aralığı ile dikkatleri üzerine çekti. S8 için 4,300 TL, S8 Plus için 4,999TL satış fiyatının belirlenmesi birçok teknoloji sever tarafından tepkilerin oluşmasına neden oldu. Neredeyse bir öküz parası olan telefonlar özellikleri ile gerçekten bu bedelleri hak eder mi sadece merak konusu olarak görülmekte. 2017 yılının en büyük girişimleri arasında gösterilecek olan iPhone 8 için ise çok farklı senaryolar üretilmekte. Bazı kişilere göre yeni iPhone 8’in satış fiyatı S8’in bir tık daha üzerinde olacağı ile ilgili.

iPhone 8 ile ilgili detayların yavaş yavaş ortaya çıkması fiyatlar üzerinde tahminlerin yapılmasına olanak sağlamakta. Apple, yeni amiral gemisi için OLED ekran modeli ile beraber 3D Touch sistemi kullanacak olması maliyetlerin oldukça üst noktalara taşıyacağı düşünülmektedir. Apple’nin 10. yılına özel çıkacak olan iPhone 8 görünüm açısından oldukça farklı bir model ile karşılaşacağımızı göstermekte. OLED ekran, hem iPhone 8 fiyatını yükseltirken bu teknolojiye sahip olmayan diğer Apple ürünlerinin de fiyatlarının azalmasına neden olacak.

Apple, standart olarak tüm amiral gemilerinde RAM oranını 1 GB olarak ayarlamakta idi. iPhone 8 ile bu duruma bir son vermek isteyen firma, yeni akıllı telefonunda 3 GB RAM kullanacak. Bu gibi etmenlerin tamamı yeni cihazın satış fiyatına büyük oran da etki göstermektedir. Eğer söylentiler doğru olur ise 6,000 TL ye kadar iPhone modeli görecek gibiyiz.

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

{phantaso}

“iPhone 8, Galaxy S8’den Pahalı Olacak!” üzerine 1 yorum

  1. Yusuf dedi ki:

    Ben İphone nun bi artısını görmüyorum açıkçası. Android ideal bi sistem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.