Reklam Alanı
Akıllı Telefon 4

Iphone 8 Hakkında Çıkan Dedikodular!

iPhone 8 Hakkında Çıkan Dedikodular!

Teknoloji dünyası dur durak bilmiyor. Hızla gelişiyor, daha iPhone 7 akıllı telefon piyasasına çıkalı uzun bir zaman olmadı ancak her yerde artık iPhone 8 dedikoduları dönmeye başladı. Birçok farklı iddia atılan iPhone 8 için şu ana kadar herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

Kablosuz Şarj Özelliği İddiası

Şu sıralar en fazla konuşulan dedikodulardan bir tanesi iPhone 8’in kablosuz şarj özelliği ile birlikte gelecek konusudur. Bildiğiniz gibi iPhone 7’de kulaklıklar da kablo olayı kalkmıştı ancak şarj konusunda henüz bir farklı adım yoktu. Buda akıllarda direk olarak Samsung’un yaptığı gibi kablosuz şarj edilebilme özelliği ile gelebilir konusunu gündeme getiriyor.

Tuşsuz Ekrana Sahip iPhone

Bildiğiniz gibi iPhone serisi tüm akıllı telefonlarda ön alt bölümde bir home tuşu yer alıyor. Atılan iddialardan bir tanesi de bu home tuşunun artık ortadan kalkacak ve ekran alanının çok daha geniş bir bölüme sahip olacağı konusunda yer alıyor.

Yeni Nesil İşlemci İle Gelecek!

iPhone 7 akıllı telefonlarda A10 Fusion işlemcisini kullanan Apple firması bu sefer hızı ve performansı bir tık daha arttırmak isteyebilecek. Özellikle akıllı şarj ve iris tanımlama gibi ilave özelliklere de olanak tanıyan yeni bir işlemci olacak ve bu işlemci ile piyasaya sürülecek. Daha sonra ise bu işlemci üzerinden devam edilecek gibi bir söylenti de oldukça yaygın.

En Pahalı iPhone Olacak!

iPhone tarihinde piyasaya sürülmüş en pahalı iPhone serisi telefon olma özelliğini iPhone 8 kazanacak iddiası da oldukça güçlü bir iddia olarak yer alıyor. Özellikle bizim ülkemizde satışa yansıyacak olan fiyatta yüksek vergi ve yüksek kurları da kattığımızda bu gerçekten mümkün olabilir.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Iphone 8 Hakkında Çıkan Dedikodular!” üzerine 4 yorum

 1. Yusuf dedi ki:

  Kablosuz şarj özelliği doğru olabilir fakat diğerlerinin iPhone 8 teknolojisi için erken olduğunu düşünüyorum

 2. Necati dedi ki:

  Gelecek olan iPhone 8, serinin tüm özelliklerini bir arada tutacak oldukça güçlü ve donanımlı olacak gibi duruyor. Hadi hayırlısı

 3. Serkan dedi ki:

  Yeni bir işlemci iPhone serisi için şarttı. iPhone 8 için özel olarak bir işlemci üretilebilir ise gerçekten tercih edilebilir olacaktır.

 4. Mehmet dedi ki:

  iPhone 8 ile ilgili her gün farklı bir haber okuyoruz. Bizlerde hangi geliştirmelerin olacağına inanamaz duruma geldik 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.