Reklam Alanı
Apple 0

iPhone 8 İle İlgili Son Gelişmeler!

iPhone 8 İle İlgili Son Gelişmeler!

Son zamanların en merak edilen teknoloji konuları arasında yer alan iphone 8 için paylaşımlar devam ediyor. Dün akşam saatlerinde bazı kaynaklar tarafından cihazın resmi görünümünün paylaşılması sosyal medyada adeta çıldırmaların başlamasına neden oldu.

Apple, 2017 yılı içerisinde 3 farklı iPhone tanıtımı gerçekleştirilecek. Şu an için tanıtım tarihlerinin kesin olmaması ile beraber sadece görsel kalıpların paylaşıldığını ifade edebiliriz. Daha önceden de paylaşılan kalıplar lansman sırasında doğrulayıcı bilgiler sunmuştu. Bunun yanında son 1 aydır sosyal medya üzerinde sürekli paylaşılan fabrika üretim resimleri ile net bilgilere ulaşılmış durumda. Elde edilen verilere göre iPhone 8 tasarımsal olarak dikey bir kameraya sahip olacak gibi görünüyor. Aynı zamanda arka kapağında bulunan bir güç tuşu ile kolay bir yönetim sağlanacak gibi görünüyor.

Paylaşılan görsellere göre iPhone 8 kalıplarının tam olarak iPhone 7s kalıplarına benzemekte. Yeni akıllı telefonun birebir olarak 7s kalıplarına benzediği ve ekranının 5.8 inç gibi bir büyüklüğe sahip olacağı dile getirilmekte. Kılıfları dahi şimdiden hazır olan ürün için teslim tarihi halen net olarak belirlenememekte.

iPhone 8 için seri üretim halen devam edememekte. Sürekli ertelenen çıkış tarihi ile ilgili net bilgiler verilememesinin nedeni stok durumunun belirlenememesi çıkış tarihinin gecikmesine neden oldu. Paylaşılan görseller sonucunda Apple tarafından resmi bir açıklama tarihi paylaşılacak gibi görünüyor. Tahminler bu yıl sonu tamamen paylaşılacak gibi görünüyor.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.