Reklam Alanı
Apple 1

iPhone Bir Kez Daha Yaraladı !

Bilindiği üzere Apple’ın iPhone serisi günümüzde oldukça ünlü bir akıllı telefon serisi ve bu serinin ürünleri son derece pahalı. Sevilen bir marka olan Apple’ın ortaya koyduğu iPhone cihazları genellikle maddi olarak son derece yüksek cihazlar olmalarıyla beraber güvenlik ve sağlık anlamında da son derece iddialar ile ortaya koyulan cihazlar. Ancak son zamanlarda alınan haberler, yaşanan olaylar Apple’ın marka değerini kesinlikle büyük ölçüde zedeliyor. Güvenlik hususunda FBI ile yaşananlardan sonra büyük bir güven kaybeden Apple şu sıralarda da sağlık hususunda insanlara zarar veriyor.

BACAĞI YANDI !

Gareth Clear isimli bir Apple severin başına hiç te istemeyeceği talihsiz bir olay geldi. Bir iPhone serisi akıllı telefona sahip olan Gareth Clear yanık et kokusu aldı ve ardından bu yanık kokusunun nerden geldiğine bakarken birden bacağında yoğun bir acı hissetti.  Hissettiği yoğun acının ardından cebindeki iPhone akıllı telefonunun alevler içinde kaldığını gören Gareth Clear şaşkınlık ve acı içinde attığı yumruklarla alevi söndürebilmiş. Gareth Clear isimli kişinin bacağı yandığı sırada bir şortla seyahat etmekte olduğu bilgisine ulaşıldı.

6 GÜN MAKİNEYLE YAŞIYOR !

Başına gelen bu felaketten sonra Gareth Clear isimli kişinin 6 gün boyunca makineyl yaşadığı bilgisine ulaşıldı. Bunun sebebi olarak ise vücuttaki yapışmış bir vaziyette duran ölü derilerin dışarı atılması gerektiği lanse ediliyor.

İPHONE 6 UĞURLU GELMEDİ

Güvenlik ve sağlık anlamında hep son derece iddialı olan Apple bu yıl çok büyük şoklar yaşadı. Gerek iPhone 5 serisine ait bazı versiyonlar, gerekse iPhone 6 akıllı telefonu ile ilgili Apple’ın başı son derece ağrıdı. FBI ile girilen soğuk savaştan mağlup bir şekilde ayrılan ve Apple cihazlarının aslında fazla güvenli olmadığı izlenimini doğuran ünlü şirket, son zamanlarda da sağlık hususunda oldukça eleştiriliyor. Çünkü bu ve benzeri haberler son zamanlarda oldukça artmaya başladı ve Apple’ın yaz sona erene kadar daha çok sıkıntı çekeceği tahmin ediliyor. Hiç kuşku yokki iPhone serisine ait cihazlarda son zamanlarda ciddi bazı problemler söz konusu…

Emre Bey {Emre}

“iPhone Bir Kez Daha Yaraladı !” üzerine 1 yorum

  1. Hüsrev dedi ki:

    Adama yazık olmuş gerçekten. Bu akıllı telefonlar artık bomba gibi bir şey oldu. Telefon akıllandıkça tehlikesi artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.