Reklam Alanı
Reklam Alanı
iOS 758 2

iPhone Cihazınızın Hacklenip Hacklenmediğini Öğrenin !

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

iPhone akıllı telefonunuzun hacklenip hacklenmediğine, hacklendiyse telefona giriş yapılıp yapılmadığına bakan yeni bir uygulama geliştirildi !

Bilindiği üzere son zamanlarda Apple ile FBI arasında büyük bir gerilim ortaya çıkmış ve FBI çabaları sonucunda iPhone serisine ait bir telefon modelinin şifresini kırmayı başarmıştı. FBI tarafından elde edilen bu başarının ardından Apple kullanıcıları artık cihazlarına eskisi kadar güvenemez oldular. Yıllardır güvenilirlik konusunda eline su dökülemeyecek bir marka olarak gözüken Apple , FBI olayından sonra adeta vurgun yedi. İşte bu yüzden dolayı güvenlik adına geliştirilen uygulamaların önemi bir kat daha arttı.

SYSTEM AND SECURİTY İNFO !

System And Scuritüy İnfo şeklinde bir ada sahip olan yeni bir uygulama, iPhone cihazınızın hacklenip hacklenilmediğini, hacklendiyse hangi tarihte cihazınıza giriş yapıldığını ve hangi bilgilerinize bakıldığını sizlere gösteriyor. Bu inanılmaz fonksiyonlara sahip uygulamayı eğer cihazınızın hacklendiğinden şüphe ediyorsanız mutlaka edinmenizi tavsiye ederiz. Zira sizin haberiniz olmadan da bilgileriniz gele geçirilmiş olabilir !

İOS DÜNYASINDAN DAHA FAZLA GELİŞME İÇİN TIKLAYINIZ

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Emre Bey {Emre}

“iPhone Cihazınızın Hacklenip Hacklenmediğini Öğrenin !” üzerine 2 yorum

  1. haydar dedi ki:

    hiç bir sistemin tamgüvenli olmadığı izlenimi oldu bende iphone gibi bir telefon güvenli olamıyorsa durum vahim demektir.

  2. Tequila dedi ki:

    ios yazılımı dahi güven vermiyorsa artık hiç kimeseye güven olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.