iPhone’da 3D Touch İle İndirmeleri Önceliklendirme

Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

iPhone’da 3D Touch İle İndirmeleri Önceliklendirme

Birçok uygulama yüklenmesiyle 3D Touch indirmeleri önceliklendirme uygulamasının sonuncusu olduğunu bilmek gerekir. Fakat iOS’10, 3B dokunmatik hareketini uygulamasının indirilmesine öncelik vermez. Bu sıkıntı çoğu zaman iOS aygıtını yedekleme yapmadan geri yüklenirken açığa çıkar. Bütün uygulamalar tek seferde indirilmeye başlanırsa ve yüklenen siparişler kontrol edilmezse hangi uygulamaya öncelik verilmesini iOS’a iletemez. Fakat önümüzdeki sonbaharın sonunda iOS 10 uygulaması sunumu değişecektir. MacRumors’un açıklamasına göre iPhone’a birden fazla uygulama indirildiği zaman iOS 10 kullanıcıları “indirmeleri önceliklendirme” seçeneğine basarak ve seçilen uygulamadan kazanç elde edilebilmesi için diğer uygulamaların indirilmesini geçici süreliğine durdurabilmek için 3D touch yapılabilir. Bu yedekleme esnasında bir kişiyle bağlantı kurabilmek için WhatsApp veya Facebook gibi bir uygulamaya ihtiyaç duyulursa, bir defa basarak yüklendiğinden emin olun.

iOS Geri Yüklemesi Sırasında Önemli Olan Uygulamalara Öncelik Vermek Kolay mıdır?

Yapılan bu uygulama oturum açılmasını basitleştirmek için kullanılan gerekli şifre yönetimi uygulaması veya kısa süre içerisinde ihtiyaç duyulan başka bir emrin önemli bir uygulamasıdır. iOS 10’da önemli olan uygulamalara öncelik vermek, indirmeleri iptal etmek ve uygulama indirmelerini duraklatılması kolaydır.

iOS 10’Daki Uygulama İndirmelerine Nasıl Öncelik Verilir?

Öncelikle geri yükleme yapıldığında ve uygulamalar indirildiği zaman öncelik verilmek istenilen uygulamanın simgesine bir 3B dokunmatik hareket yani sert basma hareketi yapılması gerekir. Ardından ekrana gelen hızlı işlem menüsünde, istenilen uygulamayı önceliğe alabilmek için “indirmeyi öncelikle” seçeneğine dokunulur. Uygulama indirilmeden önce yüklenen diğer indirmelerin yüklenmesini beklemek gerekebilir. Yüklenen bir indirmeyi durdurmak için yine 3D Touch işlemini kullanabilir veya durdurmayı indir seçeneği kullanılabilir. İndirme duraklatıldığında, indirme işlemi için farklı bir yuvayı boşaltır. Önceliklendirilmiş bu uygulamanın önce indirilmesini sağlar.

 

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklamlar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Cs Go İndir

Teknolojice.com

Teknolojice.com

Teknolojice.com
www.teknolojice.com yurtdışı alışveriş fırsatlarını takip edebileceğiniz ve bununla ilgili ipuçlarını bulabileceğiniz bir sitedir. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır.. We are a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for us to earn fees by linking to Amazon.com, Amazon.de and affiliated sites. Amazon and the Amazon logo are trademarks of Amazon.com