Reklam Alanı
Teknoloji 0

İstanbul Airfel Kombi Servis Merkezi

İstanbul Airfel Kombi Servis Merkezi

Kombilerde bakım çok önemlidir. Özellikle kış aylarında kombinin önemi göz önüne alındığında, zamanında yapılan bakımın önemi daha iyi anlaşılır. Bakım yapılmaması, aksatılması ya da düzensiz veya yetersiz bakım yapılması kombide çabuk bozulmalara yol açar. Bunun da yanında daha düşük performans ile çalışacağı için doğalgaz faturalarınızı oldukça şişirecektir.

Peki kombilerin bakımları nasıl yapılmalı? Öncelikle kombi bakımları bu alanda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Mümkünse kombi markasının servisi çağırılmalıdır. Bilmeyen ya da o markada uzman olmayan kişiler tarafından yapılan bakım yeterince verimli ve yeterli olmayacaktır. Hatta kombiye zarar dahi verebilir. Kombinizin markası Airfel ise Airfel Kombi Servis arayarak çağırmanız yerinde olacaktır.

Airfel gibi yaygın markaların servisleri hemen her yerde bulunur. Oturmuş olduğunuz ilçenin adı ile beraber servisi internette aratırsanız, size en yakın teknik servisleri bulabilirsiniz. Örneğin Airfel Servis Tuzla gibi aramalarla servislere ulaşabilirsiniz. Servislere ulaştığınızda müsait olduğunuz saat ya da tarih için randevu verebilirsiniz. Teknik servis ekipleri sizin belirlediğiniz saat ve tarihte verdiğiniz adreste olacaktır.

Yapılan kombi bakımları cihazın içinin temizlenmesi, bağlantıların kontrol etmesi, değerlerin istenilen aralıkta olması, peteklerin temizlenmesi ve havasının alınması gibi birçok aşamadan oluşur. Eğer bakım sırasında oldukça yıpranmış olan herhangi bir parça varsa bu da değiştirilerek ileride oluşacak olan sorun önlenir. Özel servislerin yapmış olduğu parça değişimlerinde ve işçilikte müşteriye 1 yıllık garanti verilir.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.