Reklam Alanı
Teknoloji 0

İstanbul Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Servis, İstanbul genelinde sıklıkla hizmet alınan yerler arasındadır. Arçelik marka cihazların tamiri, bakım ve diğer işlemler için kurulmuş olan firmamız, her gün onlarca müşteri ile iletişim halinde bulunup görüşmeler yapmaktadır.

Arçelik, tüm dünyada kullanılan bir Türk markasıdır. Kaliteli ürünlere sahip olmasının yanı sıra, insan yapımı aletler olduğundan zaman içerisinde arıza yaşatabilmekte, bu durum da bir çözüm süreci alabilmektedir. Servisler de bu alanda yardımınıza koşan yerler arasında bulunmaktadır. İstanbul ilinde yaşayanlar için bizim de Arçelik Servisi olarak faaliyette olduğumuzu söyleyelim. Siz de bize ulaşabilir 444 78 56 numaralı cep telefonundan bizi arayabilir, konu ile alakalı detay talep edebilirsiniz.

Arçelik servis olarak parça ve işçilik hizmeti sunmamızın yanı sıra, siz değerli müşterilerimiz için de elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Tamamen nitelikli ve donanımlı personeller ile servis hizmeti sunuyor, işimizi kaliteli yapmak için oldukça çok çaba harcıyoruz. Sizden onarmak amacı ile satın aldığımız ürünler son derece kısa bir süre içerisinde onarılmakta ve sizlere teslim edilmektedir.

Bunun dışında bizden hizmet almak isterseniz, doğrudan onarıma ihtiyaç duyan cihazı da bize getirebilirsiniz. Uzun süreli servis hizmeti sağlıyor ve mevcut sorunun tekrar yaşanmamasını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Siz de bizden destek alırsanız, bu konuda pişmanlık yaşamazsınız.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.