Reklam Alanı
Teknoloji 0

İstanbul Libelle Servis Beykoz

İstanbul Libelle Servis Beykoz

Ev temizliğine kaliteli ürünleri ile katkıda bulunan önemli markalardan biri olan Libelle, hayatı kolaylaştırmada oldukça önemli faktör oluşturmaktadır. Libelle Servis olarak sizlerin yaşamını kolaylaştıran eşyaların kullanımını daha uzun hale getirmek ve oluşan sorunlarda yanınızda olmak için varlığımızı sürdürmekteyiz. Uzman kadromuz ve alanında deneyimli personelimizle temizlik robotlarınızın bakım ve onarımını memnuniyetle yapmaktayız. Sizler için sunduğumuz pratik çözümler ve cazip fırsatlar ile yaşamı kolaylaştıran eşyalarınız her zaman sizlerle olacaktır.

Hizmetlerimiz arasında bulunan özel servis hizmeti ile bulunduğunuz yere kadar gelerek kısa sürede hızlı çözümler sunmaktayız. En kaliteli ekipmanlarla verdiğimiz hizmetlerimiz her daim sizlerin memnuniyetini kazanmak adınadır. Kaliteli hizmet anlayışımız ve doğru sorun giderme yöntemlerimizle sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Libelle Servis Beykoz olarak verdiğimiz hizmetlerimiz 1 yıl yedek parça garantisi altındadır. Güveneceğiniz kalitede olan hizmetlerimiz dürüstlük ilkesine dayalı olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için numaramız 444 88 48’dir. Güler yüzlü personelimiz sizlerin memnuniyeti için ellerinden gelenin fazlasını yapmaktadırlar. Hizmetlerimize günün her saatinde çağrı merkezlerimizi arayarak yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerinde kaliteyi benimsemiş bir firma olarak verdiğimiz her hizmet kalite standartlarındadır. Libelle marka temizlik robotlarınızın bakım ve onarımı işlerini bize güvenerek kaliteli hizmetle tanışabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat kalitesinde sunduğumuz hizmetlerimiz her bütçeye uygundur. Beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.