Reklam Alanı
Nokia 4

İşte Karşınızda Yeni Nokia 3310

İşte Karşınızda Yeni Nokia 3310

Mobil dünya kongresi devam etmeye devam ediyorken haberlerin arka, arkaya gelmesi birçok teknoloji severi heyecanlandırmaya devam ediyor. 2017 yılının ilk etkinliği olarak adlandırılan Mobil Dünya Kongresi içerisinde en dikkat çekicisi haber ise Nokia tarafından gündeme getirilen 3310 ile meydana geldi. Birçok kişinin kongre saatine kadar bu haberin bir hayal unsuru olarak görse de, tanıtım gerçekleşmiş olup, 3310 için muhteşem bir tanıtım organizasyonunun gerçekleştiğini bildirmek istiyoruz.

Bugün gerçekleşmeye başlayan Mobil Kongrede Nokia, bir zamanlar dünya devi olan telefonunu revize ederek tekrar satışa çıkacağı belirtti. Yeni cihazın özelliklerinden bahsetmek gerekir ise; açıklamalara göre yeni Nokia 3310’un şarj süresinin 1 ay olacağını ve 22 saat aralıksız konuşma süresinin olduğu belirtilmektedir. Eski tasarımına göre oldukça renkli ince ve hafif bir tasarımla piyasaya çıkması birçok kişinin dikkatini çekmiş durumda.

Tuş takımlarının orijinal tasarıma dikkat çekerek günümüz şartlarına uygun olarak yeni den tasarlayan Nokia, yeni 3310 için 2.4 inç renkli bir ekran tasarımı yaparak 2 MP arka kamera desteği oluşturmuş durumda.  Tam anlamı ile akıllı telefon olarak nitelendirilmemesi kullanıcıların heyecanını söndürmektedir. Opera tarayıcı desteği ile İnternet kullanımına izin veren 3310 için birçok kullanıcı WhatsApp desteğinin olup, olmadığı ile ilgili bilgiler sormaktadır. Yeni 3310 WhatsApp desteği sunar ise kısa süre içerisinde milyonlarca adet satış yapacağını tahmin etmekteyiz. 52 Dolarlık satış fiyatı belirlenen cihaz için ülkemize gelip gelemeyeceği ise şuan belirsizliğini korumaktadır.

{phantaso}

“İşte Karşınızda Yeni Nokia 3310” üzerine 4 yorum

 1. Yusuf dedi ki:

  Nokia gerçekten kaliteli bi marka, Androide geçiş yapsaydı hâlâ 1 numara olurdu gibi.

 2. Osman dedi ki:

  WhatsApp gelecek mi sorusunu buradan da soralım 🙂 Nokia 3310 a eğer bu yazılım olursa 200 Milyon satar

 3. Bilal dedi ki:

  O kadar reklam yaptılar ama bomboş bir telefon olmuş. 2 MB kamera kime yeter? Wi-Fİ desteği yok, WhatsApp yüklenemiyor. Anca şarj konusunda desteğe ihtiyacı olanlar alır

 4. Dudu dedi ki:

  Herkes gibi bende büyük hayaller beslemiştim. Bu şekilde bir 3310 kimsenin işine yaramaz gibi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.