Reklam Alanı
Oyun 0

Just Cause 3’ün Multiplayer Modu Yayınlanıyor

1 Aralık 2015 tarihinde yayınlanan Just Cause 3, macera-aksiyon kategorili bir oyun. Avalanche tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan oyunun multiplayer modu geliştirilmemişti. Önceki serilerde olduğu gibi bu seride de sadece hikaye modunu geliştiren yapımcı, oyunculardan ağır eleştiriler almıştı.

Aynı şekilde Just Cause 2’de de multiplayer oyun modu yoktu ve resmi olarak geliştirilmemişti. Ama topluluk kullanıcılardan birkaçı Just Cause 2 için resmi olmayan bir multiplayer mod geliştirmişti ve çokta sevilmişti. Aynı modu Just Cause 3 için bekleyen oyuncuların bekleyişi artık son buluyor. Uzun süredir bu konuyla ilgili çalışmalar yapan The Nanos, oyunun multiplayer modunun betasını yayınlıyor. Bazı eksiklikleri olduğunu dile getiren kullanıcı, beta testlerinden sonra kararlı sürümün yayınlanacağını açıkladı.

Oyuncular yaklaşık olarak 1 yıldır oyunun çoklu oyuncu modunu bekliyordu. Bu haberi alan Just Cause 3 oyuncuları ise forumlarda modun geliştiricisine iltifatlar yağdırdı. Ayrıca çoklu oyuncu modunun kısa bir fragmanını yayınlayan The Nanos, geliştirici firmanın yapamadığı modu yapmanın gururunu yaşıyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.