Reklam Alanı
Online Kafa Topu
Android Oyunları 2

Kafa Topu Rekorlara Doymadı

Türkiye genelinde oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Kafa Topu, geçtiğimiz günlerde Hollanda üzerindeki oyuncularla da buluşmak amacıyla Hollanda’ya bir adet oyun sunucusu gönderdi. Dolayısıyla an itibariyle Hollanda’daki oyuncular da Android veya iOS işletim sistemindeki cihazları ile Kafa Topu’nu kendi ülkelerindeki sunucular üzerinden sorunsuz bir şekilde oynayabilecek.
Neredeyse her gencin çocukluğunda en az bir kere de olsa oynadığı kafa topu oyunu, İzmo bilişim tarafından 2015 yılında çevrimiçi hale getirildi ve mobil platformlarda sunuldu. Bu kadar sevilen bir oyunu çevrimiçi ortam ile buluşturan İzmo bilişim de, oyun ile aldığı birçok farklı ödülle çalışmalarını taçlandırdı. Android ve iOS markette en çok indirilen oyun olma ünvanını da bir ara elinde bulunduran Kafa Topu, artık uluslararası camiaya da açılmayı planlıyor.
Bu yolda ilk adımı, Hollanda’ya sunucu göndermek ile yapan İzmo Bilişim, ilerleyen tarihlerde de oyun gelirleri ile yeni sunucular yapılandırıp yurt dışındaki çeşitli ülkelere göndermek, daha geniş bir oyuncu kitlesine sahip olmak istiyor.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Kafa Topu Rekorlara Doymadı” üzerine 2 yorum

  1. Ümit dedi ki:

    Türkiye’de çok popüler oldu gerçekten büyük ihtimal yurt dışında da popüler olur güzel oyun yapmışlar.

  2. Enes dedi ki:

    bağımlısı olmuştum bu yaz neyseki bırakabildim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.