Reklam Alanı
Oyun 0

Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz 5 Oyun

Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz 5 Oyun

Sınavlarınız bittiyse ve keyifli vakit geçirilebilecek oyunlar arıyorsanız bu listemiz tam da size göre!

Dualshockers, oyunu konu alan bir web sitesidir. Bu web sitesinde 2019 yılının en beğenilen oyunlarının yer aldığı bir liste yayınlandı. Bu listede sadece 2019 yapımı oyunlar yok! Geçmiş senelerde de piyasaya damgasını vuran oyunlar da bulunuyor.

İsterseniz fazla uzatmadan keyifle vakit geçirebileceğiniz 5 oyun bulunan listemize geçiş yapalım.

1.Red Dead Redemption 2

Şüphesiz ki 2019’da en çok gündeme gelen oyunlardan birisi oldu. İlk etapta konsollarda hizmete sunulan oyun, günümüzde pc platformunda da oynanabiliyor.

Bu oyunda kocaman bir dünya haritası var. Sizler bu haritada istediğiniz gibi gezebilirsiniz. Gezdiğiniz yerlerde manzarayı izleyebilir, sevmediğiniz bölgelere baskınlar düzenleyebilirsiniz. RDR 2’de istediğinizi yapabilirsiniz.

2.Far Cry: New Dawn

Ubisoft şirketinin çatısı altında olan Far Cry: New Dawn, bir önceki serisi olan Far Cry 5’in de anlatıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Kıyamet kopmuş gibi bir tema ile oynayabileceğiniz oyunda farklı silah seçenekleri dikkat çekiyor. Bu oyunda hayatta kalmak için her şeyi yapmalısınız!

3.Assassin’s Creed Rogue: Remastered

Ubisoft çatısı altında olan oyun yeni olmayan bir oyun. İlk olarak 2014 yılında çıkmış olan bu oyunun ana teması aynı fakat yeni görevler ve paketler eklenmiş. Grafiksel anlamda da büyük oranda gelişmeler yapılmış olan bu oyunu saatlerce bıkmadan oynayabilirsiniz.

4.Apex Legends

2018 yılında hayatta kalma oyunları büyük oranda artış göstermişti. 2019 yılında da bu gelenek bu gelenek bozulmadı. Pubg ve Fortnite tarzında hayatta kalma oyunu olan Apex Legends’i mutlaka deneyin. Bu oyunda diğer oyunların aksine arkadaşlarınızı canlandırabiliyorsunuz!

5.Judgment

Sega’nın oyunu olan Judgment; eskiden avukat olan daha sonradan da dedektifliğe atılmış Takayuki Yagami’nin hayat hikayesini konu ediniyor. Simülasyon oyunlarından zevk alıyorsanız, kesinlikle denemelisiniz.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.