Reklam Alanı
Apple 4

Kırmızı iPhone 7 Geliyor!

Kırmızı iPhone 7 Geliyor!

iPhone 7 konusunda yeni renk seçeneklerinin geleceği konusunda önceden bir yazı hazırlamış ve ankete açılan renk seçimi konusunda bir karar alınarak yeni üretilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için bir yeni renk modeli daha aile içerisinde yerini alarak kısa süre içerisinde satışa çıkacağı bilgisine ulaştık. Yeni üretilen modeller için yeni eklenen kırmızı renk seçeneği, ilerleyen günlerde raflarda yerini alacak.

İlerleyen günlerde Apple, yeni bir tanıtım organizasyonu düzenleyerek üzerinde uzun süredir çalıştığı yeni model tablet modellerinin tanıtımını yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi planlamaktadır. Bu tanıtım organizasyonunda tanıtımı yapılacak olan iPad modelleri ile beraber bir büyük sürpriz ise iPhone 7 için tasarlanan yeni renk tasarımları da teknoloji severler ile bir araya gelecektir. Bu organizasyon, aslında Apple için sistemsel birkaç değişikliliğin de ilanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir değişiklik ise küçük boy telefon server için tasarlanan SE modelinin hafızası konusunda dile getirilen sıkıntılar üzerine revize edilen yeni modellerin de tanıtımlarının yapılacağı yönünde bilgiler dolaşmaktadır. yeni model iPhone SE modeli ise maksimum 64 GB hafıza desteğini 128 GB’ye çıkartarak kullanıcıların istekleri doğrultusunda gelişimler yapabildiklerini göstermek istemektedirler.

Asıl konumuza gelecek olursak; Bu etkinliğin en gözde olayı ise uzun zamandır merak edilen yeni iPhone 7 rengidir. Yepyeni tasarımları ile kullanıcılarının karşısına çıkan Apple, kırmızı rengi ile nasıl bir satış potansiyeli elde edecek, beğeniler konusunda nasıl bir izlenim olacak yakın zaman içerisinde göreceğiz. Yayımlanma ile ilgili güncellemeler, yine bu platform aracılığı ile duyurulup gelişmeler okuyucularımız ile paylaşılacaktır.

{phantaso}

“Kırmızı iPhone 7 Geliyor!” üzerine 4 yorum

 1. Hatice dedi ki:

  Kırmızı renk özellikle iPhone 7 plus üzerinde çok iyi duracak gibi görünüyor. Bu gelişim oldukça güzel olacak gibi görünüyor

 2. Enes dedi ki:

  Gördüğüm iPhone lar hep beyazdı, tek renk mi üretiliyordu ? eğer tek renkse değişiklik güzel gerçekten.

 3. Nihat dedi ki:

  Bütçem olması durumunda kesinlikle kırmızı renk iphone seçiminde bulunurdum. Oldukça güzel bir tasarıma sahip

  1. Cüneyt Kılıç dedi ki:

   Merhaba Nihat Bey,
   bizcede Kırmızı iPhone 7 farklılık katacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.