Reklam Alanı
Oyun 1

League of Legends Her Ay Ödüllü Turnuva Düzenliyor

Çok oyunculu strateji oyunu League of Legends severlere müjde! Nikksy oyun yayın platformu her ay düzenleyeceği League of legends turnuvası ile birinciye 10 bin lira ödül veriyor. Türkiye’nin en çok online oynanan oyunlarından biri olan League of legends bu sefer Nikksy firması ile ödüllü turnuvaya ev sahipliği yapıyor. Turnuva’ya katılmak için platin ve üstü kullanıcı olmalısınız. İlk defa 9 ve 10 Ocak 2016 tarihlerinde başlayan turnuvada 1. ön eleme maçları oynandı.

Turnuvanın diğer detayları ise şöyledir. 1. ve 2. ön eleme sonucunda 16 takım gruplara kalıyor. Daha sonra son 16’ya kalan takımlar 4’erli gruplara ayrılıyor. Grup maçları ve yarı final ve final maçlarının ardından 31 Ocakta kazanan belli olacak. Turnuvada toplamda 55 müsabaka oynanacak. Türkiye’nin ilk özel oyun yayın platformu olan Nikksy aylık 10 bin lira ödül dağıtıyor. Her ay yapılan turnuva sonrasında yıllık 120 bin lira Nikksy’nin kasasından çıkacak. Turnuva profesyonel ve yetenekli oyunculara yeni bir online platform deneyimi yaratıyor. Kıyasıya mücadele canlı olarak Nikksy’nin internet adresinde yayınlanıyor. Bu turnuvayı takip etmek için tıklayınız. 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“League of Legends Her Ay Ödüllü Turnuva Düzenliyor” üzerine 1 yorum

  1. seda dedi ki:

    birkaç aydır oynadığım zevkli oyun. henüz unranked olsam da girdim mi kafayı dağıtıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.