League of Legends Şampiyonluk Ligi Başlıyor

Paylaş
 
Google Reklamıdır

League of Legends ligi nihayet başlıyor. Uzun süredir oyuncuların haber beklediği Lol Şampiyonluk Ligi, 21 Ocak’ta açılışı yapacak. Bu sene bizleri daha heyecanlı bir lig aşaması bekliyor. Galatasaray ve Fenerbahçe’nin de Şampiyonluk Ligi’ne katılması, ligdeki heyecanı bir hayli arttıracak.

Geçen sene yaz mevsiminde kullanılan iki serili siteme kış mevsiminde de devam edilecek. Takımlar birbirleriyle ikişer maç yapacak. Eğer takımlardan biri 2 maçı da kazanırsa 3 puan, 1 maçı kazanırsa 1 puan alacak. Karşılaşmalar cumartesi, pazar ve pazartesi günler oynanacak. Haftasonu karşılaşmaları 14:00’da, pazartesi ise 18:00’da başlayacak.

Yükselme liginden çıkış yapmayı başaran Team Orora, SuperMassive TNG, Victorious Ace isim haklarını başka takımlara devretti. Victorious Ace isim haklarını Galatasaray’a, SuperMassive TNG isim haklarını Fenerbahçeye, Team Orora ise Galakticos takımına devretti. Bu sene Şampiyonluk Ligi’nde yer alacak takımlar şunlar: Dark Passage, Galatasaray, Fenerbahçe, SuperMassive, Team AURORA, HWA GAMING, Oyunfor.CREW ve Galakticos.

Şampiyonluk Ligi 2017’nin açılış karşılaşması 21 Ocak Cumartesi günü 14:00’da başlayacak.

Google Reklamıdır

Bu yazı 356 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
Google Reklamıdır
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
tercüme
oyunlar
bayan deri mont
Cs Go İndir
Renkli Top Oyunları
Araba Oyunları
Dedektör
Teknoloji Haberleri