Reklam Alanı
Teknolojice - LoL Yeni Oyun Motoru
Oyun 0

League of Legends Yeni Oyun Motoruna Geçiş Yapıyor

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends baştan aşağıya yenileniyor. Bir süredir yapım aşaması ile ilgili bilgiler veren Riot oyunun geliştirmesine yeni bir oyun motoru ile devam edeceklerini açıkladı. Oyunun hem grafiklerini daha iyi bir hale getirmek hemde daha kolay geliştirilmesi amaçlanıyor.

Tıpkı Dota serisinde olduğu gibi bir yapılanma aşamasına girecek olan oyunda kullanılacak yeni oyun motorunun ismi henüz açıklanmadı. Dota 2‘de aynı şekilde yeni grafik motoru ile çıkış yapmıştı. League of Legends’in ismi LoL 2 olarak değişir mi emin değilim. Oyunun yapım aşamasının büyük bir kısmının tamamlandığı ve 2016’nın ilk aylarında alpha testlerinin başlayacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Ayrıca LoL‘e özel geliştirilecek olan mobil uygulama sayesinde arkadaşlarınızla konuşabilecek, istatistikleri inceleyebileceksiniz. Belkide mobil uygulama ile oyunlara da katılabilirsiniz kim bilir.

Oyunun yeni motoru ile birlikte daha fonksiyonel şampiyonlarda görebileceğiz. Sihirdar Vadisi‘nde  de çeşitli değişimler olacak. En büyük değişiklik Baron bölgesinde yeni bir Ejder olacak gibi görünüyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.