Reklam Alanı
Lenovo 0

Lenovo Air 13 Pro Özellikleri

Lenovo Air 13 Pro dizüstü bilgisayarı ile ilgili önemli bilgileri sizlerle buluşturuyoruz. Lenovo Air 13 Pro teknik özellikleri ve daha fazlası…

LENOVO AİR 13 PRO

Ünlü teknoloji şirketlerinden Lenovo, dizüstü bilgisayar alanında yeni bir atak daha yapmış durumda. Elimize ulaşan verilere göre Lenovo Air 13 Pro tanıtıldı. Peki cihaz ne gibi özelliklere sahip?

Lenovo Air 13 Pro’nun 13.3 inch büyüklüğünde full HD çözünürlüğe sahip ekranı bulunuyor. 6.nesil İntel Skylake işlemci ile karşımıza çıkan Lenovo Air 13 Pro dizüstü bilgisayarı İntel i5 ve İntel i7 olarak iki farklı işlemci seçenekleri ile sunulacak. Yani ürünün kendi içinde versiyonlara ayrıldığını kaydedebiliriz. Parmak izi okuyucusunun bulunduğu dizüstü bilgisayarda 4 GB ROM donanımı yer alıyor.

SSD MEVCUT

Lenovo Air 13 Pro dizüstü bilgisayarında SSD donanımı mevcut… Elimize ulaşan bilgiye göre üründe 256 MB boyutunda SSD bulunmakta.

FİYATI NE KADAR OLACAK?

Ürünün fiyatının ne kadar olacağı belli oldu. Lenovo Air 13 Pro’nun 750 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağı bilgisine ulaşıldı.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.