Reklam Alanı
Lenovo 1

Lenovo K5 Note Cihazını Yakından Tanıyın

2016 yılına son derece hızlı giren Lenovo yepyeni bir akıllı telefonunu daha tanıttı. Elimize ulaşan bilgiye göre Lenovo K5 Note ile ilgili yeni bazı özellikler daha açığa çıktı;

LENOVO K5 NOTE CİHAZI ÖZELLİKLERİ

Elimize ulaşan bilgiye göre üründe tam 5.5 inch boyutunda ekran bulunuyor ve bu ekran HD görüntüleme sağlıyor. Cihazda P10 işlemci kullanılıyor. 2 GB RAM ile karşımıza çıkan Lenovo K5 Note’da aynı zamanda 128 GB’a kadar arttırılabilen 16 GB dahili depolama alanı bulunuyor.

BATARYA ÖZELLİKLERİ

Ürünün özellikle batarya kapasitesine değinmek istiyorum çünkü cihazda son derece iyi bir batarya değeri bulunuyor. Elimize ulaşan bilgiye göre Lenovo K5 Note cihazında 3500 mAh gibi oldukça etkili bir batarya kapasitesi bulunuyor.

4G DESTEKLİYOR MU?

Ürünün 4G veri bağlantısı destekleyip desteklemediği ile ilgili de bilgilere ulaşıldı. Elimize ulaşan bilgilere göre cihaz 4G bağlantısı destekliyor.

HANGİ İŞLETİM SİSTEMİ İLE ÇIKACAK?

Ürünün malesef Android Marshmallow ile çıkmayacağı, Android Lolipop ile piyasaya sürüleceği bilgisine ulaşıldı. Ancak zamanla cihazın güncellemeden yararlanacağını düşünüyoruz.

Emre Bey {Emre}

“Lenovo K5 Note Cihazını Yakından Tanıyın” üzerine 1 yorum

  1. deniz dedi ki:

    Su lenovo kamerasini ve kamera yazilimini da gelistirse 10 numara olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.