Reklam Alanı
Tablet 0

Lenovo Tab3 Serisi Tabletlerini Tanıttı

Dünyaca ünlü markadan yeni tablet modelleri !

2016 yılına oldukça hızlı başlayan, ardı ardına akıllı telefon duyuruları yapan Lenovo şimdi de yeni tablet modellerini tanıttı.

Ünlü bilgisayar markası Lenovo yeni tabletlerinin tanıtımını gerçekleştirmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen tanıtımda Lenovo tarafından tam 3 adet tabletin tanıtımı yapıldı. Yapılan tanıtımda Lenovo’nun yeni tabletlerinin üçünün de Tab3 serisine ait olduğu ifade edildi. Tabletlerin isimlerini soracak olursanız Tab3 7, Tab3 10, Tab3 8 şeklinde ifade edebiliriz.

İŞ DÜNYASI İÇİN DE ÜRETİLDİ !

Lenovo tarafından tanıtılan üç adet tabletin birisinin iş dünyasındaki gereksinimlere, ihtiyaçlara göre geliştirildiği ortaya çıktı. Üç adet tabletten Lenovo Tab3 7 ve Lenovo Tab3 8 tabletleri kişisel günlük kullanım için, Lenovo Tab3 10 tableti ise daha çok iş dünyası için üretildi.

FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

Ürünlerin fiyatları ile ilgili de elimize bilgiler ulaşmış durumda. Öğrenilene göre Lenovo Tab3 7 tabletinin fiyatı 129 Dolar, Lenovo Tab3 8 tabletinin fiyatı 99 Dolar, iş dünyası için geliştirilen Lenovo Tab3 10 tabletinin fiyatının ise 199 Dolar’a tekabul edeceği bilgisine ulaşıldı.

Tabletler ile ilgili daha fazla içerik için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.