Reklam Alanı
Lenovo 0

Lenovo Vibe K5 Plus Teknik Ayrıntıları

Ünlü teknoloji şirketi Lenovo’nun Vibe K5 Plus isimli akıllı telefonunun bir fiyat – performans canavarı olduğu ortaya çıktı ! Çünkü ürün oldukça sağlam özelliklere sahip olmasına rağmen oldukça uygun bir fiyata satışa sunulacak !

LENOVO VİBE K5 PLUS ÖZELLİKLERİ

Elimize ulaşan detaylara göre cihazda 8 çekirdekli Snapdragon işlemci , 5 inch boyutunda ekran , 16 GB dahili depolama alanı ve öte yandan 2 GB RAM bulunuyor. Ürünün en dikkat çekici özelliğinin FULL HD görüntü sunabilmesi olduğunu kaydedebiliriz. Cihazın ekranı tam 1920x1080p çözünürlüğünde.

FİYATI NE KADAR?

Özelliklerinin orta segment – üst segment olduğunu söyleyebileceğimiz Lenovo Vibe K5 Plus akıllı telefonunun hangi fiyat aralığından piyasaya sürüleceği de büyük ölçüde belli oldu; Elimize ulaşan detaylara göre Lenovo Vibe K5 Plus’ın fiyatı 150 Dolar olacak. Ürün 150 Dolar üzerinden kendisine alıcı bulacak. 150 Dolar gibi bir rakama şuan da günümüzde giriş segment akıllı telefon bulmak bile son derece zorken Lenovo tarafından yeni nesil , güçlü bir akıllı telefonun ucuz bir fiyata piyasaya sürülecek olması son derece umut verici.

Daha fazla telefon incelemesi için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.