Reklam Alanı
Lenovo 0

Lenovo Vibe X3 Fiyatı Ve Özellikleri

Lenovo’nun Vibe X3 cihazı ile ilgili daha fazla detaya ulaşıldı !

Günümüzün önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Lenovo özellikle batarya konusunda oldukça dikkat çekici yeni bir akıllı telefonu ile daha karşımıza çıkıyor. Lenovo Vibe X3 cihazının teknik özelliklerine dilerseniz hemen bir gözatalım;

LENOVO VİBE X3 NE GİBİ ÖZELLİKLER İÇERİYOR?

Ürünün hangi özellikler ile piyasaya sürüleceği artık kesin olarak kesinleşmiş durumda; Elimize ulaşan bilgiye göre cihazda 5.5 inch büyüklüğünde , Gorilla Glass 3 teknolojisi ile korunan ekran bulunmakta. 3 GB RAM ile karşımıza çıkan Lenovo Vibe X3 telefonunda aynı zamanda 32 GB dahili depolama alanı bulunmakta. Dahili depolama alanını Lenovo, 128GB’a kadar bu üründe arttırmayı öngörmüş. Cihazın 4G desteğinin olup olmadığı ile ilgili de detaylar resmen belli oldu. Üründe 4G desteği de mevcut. Ürünün kamera özelliklerine değinecek olursak 21 MP arka kamerasının, 8 MP değerinde de ön kamerasının bulunduğunu ifade edebiliriz.

RESMİ DUYURUSU YAPILACAK

Artık tüm özellikleri resmen belli olmuş olan cihaz ile ilgili Lenovo’nun 2 gün içerisinde resmi duyuruyu gerçekleştirmesi, akıllı telefonunu resmen tanıtması bekleniyor.

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.