Reklam Alanı
Lenovo Yoga 2 AnyPen i duyurdu!
Tablet 0

Lenovo Yoga 2 AnyPen i duyurdu!

Lenovo Yoga 2 AnyPen i duyurdu!Bildiğiniz gibi kimi kullanıcı dokunmatik ekranını el ile kimisi de Stylus kalemler ile daha rahat kullanır,2.Kateogoride ki kullanıcıların işi biraz daha zor çünkü dokunmatik genelde ucuz kalemler ile çalışmaz ve kaliteli kalemler ise biraz daha pahalıdır.İşte Lenovo bunun üzerine kafayı yormuş ve CES 2015 de şirket favori Tabletinin yeni bir sürümünü duyurdu:Lenovo Yoga 2 AnyPen!
Yeni Lenovo teknolojiye “AnyPen “(Herhangi Kalem) deniliyor.İsmini, açıklar gibi neredeyse her nesne, bir kalem olarak kullanılabilir . Sony ayrıca bir akıllı telefon üzerinde benzer bir teknolojiye sahip, ama sadece kalem ve kalem günlükler yazmak için kullanılanları destekler.
Lenovo Yoga 2 AnyPen nin Özellikleri ise:
8-inç ekran (1920×1080) IPS
Intel Atom 1.86GHz Quad Core
2GB RAM
Dahili 32GB bellek
8 Mp arka kamera ve 1.6 Mp Ön Kamera
6400mAh Pil

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.