Reklam Alanı
Lenovo 1

Lenovo’dan Tarihi Atak !

Lenovo çok önemli bir hamle geliştirmiş durumda ! Lenovo bükülebilir cihaz teknolojisi üzerinde çalışıyor !

LENOVO’DAN BÜKÜLEBİLİR CİHAZLAR GELİYOR !

Akıllı telefon alanına son derece hızlı bir biçimde giren ve özellikle piyasaya sürdüğü yüksek mAh değerine sahip bataryalarla dikkat çeken Lenovo, şimdi de yepyeni bir teknoloji üzerinde çalışmalarını sürdürüyor ! Daha önce sizlere Samsung’un bükülebilir cihazlar üzerinde yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu ifade etmiştik. Şimdi de bu çalışma Lenovo tarafından ortaya konuluyor ! Lenovo’nun çok yoğun bir biçimde bükülebilir cihaz teknolojisi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı !

LENOVO KARARLI

Akıllı telefon alanından çekilmeye niyeti olmayan ve ardı ardına yeni akıllı telefonlar pazara süren Lenovo, bükülebilir telefonları ile tarihe geçmek, pazarın lideri konumuna yükselmek istiyor ! Samsung ile Lenovo’nun ellerini çabuk tutması iki ünlü teknoloji devi arasında çok büyük bir rekabetin daha başladığını bizlere gösteriyor olabilir ! Önümüzdeki yıllarda meydana çıkacak olan bükülebilir cihazların ekmeğini bakalım en çok hangi şirket yiyecek?

 

Emre Bey {Emre}

“Lenovo’dan Tarihi Atak !” üzerine 1 yorum

  1. İbrahim dedi ki:

    Lenovo bu adımı başarılı bir şekilde tamamlarsa kullanıcı memnun kalır ve gerçekten akıllı telefon konusunda tarihi bir adım atmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.