Reklam Alanı
Lenovo 0

Lenovo’dan Windows Phone Sürprizi !

Akıllı telefon alanında son zamanlarda adını epeyce duyuran ünlü şirket Lenovo, yeni akıllı telefonunu Windows Phone olarak sunuyor! Windows işletim sistemine sahip yeni akıllı telefonun özellikleri belli oldu.

LENOVO’DAN HERKESİ ŞAŞIRTAN SÜRPRİZ !

Yaklaşık 4 yıl kadar önce Windows işletim sistemine sahip bir akıllı telefon üreteceğini söyleyen ancak uzun zaman geçmesine rağmen üretmeyen Lenovo’nun artık Windows Phone’un yok olma noktasına gelmesiyle beraber Windows işletim sistemine sahip bir akıllı telefon üretmeyeceği düşünülüyordu. Ancak Lenovo herkesi şaşırtarak şu günlerde yeni Windows işletim sistemli akıllı telefonunu duyurdu.

Açıklanan verilere göre Lenovo’nun yeni akıllı telefonunun ekranı 5 inch büyüklüğünde ve HD çözünürlükte olacak. Öte yandan cihazın 3 GB gibi yüksek bir RAM miktarına sahip olacağı açıklanmış durumda. 1.5 ghz hızında çalışan işlemcisi bulunan ürünün 8 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera gibi özellikleri de söz konusu… Cihazın açıklanan özelliklerini şöyle bir masaya yatırdığımızda hiç kuşkusuzki cihazın giriş segment bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. Yani Lenovo fazla risk almadan nabız yoklayacak.

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.