Reklam Alanı
Android 1

LG G3 Ve Samsung S5 Kullanıcılarına Müjde

Uzun bir zamandır Android yazılımının yeni versiyonu olan Android Marshmallow’un dağıtımı ile ilgili çok sayıda haber yapılmakta. Kuşkusuz bunun en büyük sebebi Android Marshmallow yazılımının oldukça geç bir zaman zarfında dağıtılıyor oluşu. Günümüzde Samsung , LG, HTC gibi dünyaca ünlü akıllı telefon şirketlerinin son teknoloji üst segment ürünlerinde hala Android Lolipop işletim sisteminin bulunması ve Android Marshmallow yazılımının dağıtımının gerçekten de çok uzun sürmesi teknoloji severlerin bir hayli tepkisini çekmişti. Elimize ulaşan bilgilere göre Samsung ve LG sahiplerine bu doğrultuda son derece sevindirici bazı haberler geldi.

LG G3’E GÜNCELLEME DAĞITILIYOR

LG’nin sevilen akıllı telefonlarından birisi olan LG G3’e nihayet yeni Android Marshmallow yazılımı ulaştırılıyor ! Eğer LG G3 kullanıcısıysanız akıllı telefonunuzun ayarlarına bir gözatmanızı tavsiye ederiz.

SAMSUNG S5 TE GÜNCELLEME ALDI

Samsung kullanıcılarının gözdesi Samsung Galaxy S5 akıllı telefonuna da Android Marshmallow yazılımı güncellemesi ulaşmış durumda. Samsung Galaxy S5 akıllı telefonu sahibiyseniz ayarları bir kontrol etmenizi öneririz.

S5 VEYAHUT LG G3 SAHİBİYİM ANCAK HALA GÜNCELLEMEM GELMEDİ NE YAPMALIYIM?

Ayarlar bölümünü kontrol etmenize rağmen güncellemenin gelmediğini görmekteyseniz biraz beklemelisiniz. Güncellemenin her cihaza ulaşması zaman alabilmektedir sevgili okur.

ANDROİD YAZILIMI İLE İLGİLİ DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“LG G3 Ve Samsung S5 Kullanıcılarına Müjde” üzerine 1 yorum

  1. göksenin dedi ki:

    lg g3 samsung’un note modelleri hariç diğer modellerinden baya bir iyi alet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.