Reklam Alanı
LG 0

LG G5 Beklenildiği Gibi Mi?

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bir kongre ile LG’nin yeni akıllı telefonu LG G5’in özellikleri belli oldu. Peki LG G5 akıllı telefonu özellikleri beklenildiği gibi mi?

LG G5

G serisi hiç kuşkusuz şuana kadar LG’nin en fazla tutan akıllı telefon serilerinden birisi oldu. LG, G serisi ile marka değerini çok daha yukarıya çekmeyi başardı. Özellikle LG G2 ürünü ve sonrasında LG, G serisini son derece başarılı bir seri haline getirmeyi başardı. Hal böyle olunca LG G5’ten beklentilerden inanılmaz derecede yükseldi.

LG G5 akıllı telefonunun üst segment bir cihaz olarak tanıtılması beklenmekteydi ve nitekim öyle de oldu. Ürün sahip olduğu Snapdragon 820 çipseti ile , mimari yapısı ile , malzeme kalitesi ile kuşkusuz göz doldurdu. Ekran çözünürlüğü hususunda LG’nin 1440x2560p’ye yer vermesi de son derece önemli.

Açıklanan özelliklerdeki iki eleştirilebilecek noktanın ise batarya ve depolama alanı olduğunu söyleyebiliriz. LG G5 akıllı telefonuna 2800 mAh batarya sahip olduğu özellikler göze alındığında az gelebilir ve kullanıcı daha önceki G4 ürününde yaşadığı mağduriyeti yaşayabilir. Ancak ürün henüz piyasaya sürülmediği için bu konuda net konuşamıyoruz. Depolama alanı olarak ise 32 GB dahili depolamanın yetersiz olduğunu kaydedebiliriz.

LG G5 akıllı telefonu özelliklerini henüz öğrenmediyseniz öğrenmek için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.