Reklam Alanı
LG 2

LG G5 Lite Telefonu Özellikleri

Akıllı telefon şirketi LG tarafından piyasaya sürülecek olan LG G5 Lite akıllı telefonu ile ilgili elimize yepyeni bilgiler ulaştı. Cihazın ne gibi teknik özelliklere sahip olacağına dair yeni bilgileri sizlere sunalım;

LG G5 LİTE GELİYOR !

Akıllı telefon kullanıcılarını LG G5 Lite‘ın son derece etkileyebileceğini ifade edebeliriz çünkü LG G5 Lite telefonunun üst segment bir akıllı telefon olmasının yanında orta segment pazarda satışa sunulması bekleniyor. LG G5 Lite akıllı telefonu sahip olduğu özellikler ile son derece dikkat çekici bir telefon olarak karşımıza çıkıyor; Elimize ulaşan verilere göre cihazda ekran özellikleri olarak 5.3 inch büyüklüğünde 2K ekran çözünürlüğü yer alıyor. Hiç kuşkusuzki bu sağlam bir teknoloji takipçisi için  bile son derece iyi değerler.

ORTA SEGMENT CİHAZLARI SOLLAYABİLİR !

LG G5 Lite akıllı telefonunun satışa çıkarılması ile birlikte orta segment akıllı telefonlar ciddi oranda zarar görebilirler çünkü LG G5 Lite ürünü üst segment özelliklere sahip olmasına rağmen çok büyük bir ihtimallle 2000 TL etiketinin altında satışa sunulacak.

LG CEPHESİNDEN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“LG G5 Lite Telefonu Özellikleri” üzerine 2 yorum

  1. zafer dedi ki:

    ben bu cihazı sevdim g5 i alamazdım paradan dolayı ama bunu kesin alırım böyle olup 1700 den gelirse

  2. melo dedi ki:

    LG markası gerçekten kaliteli ve ürünleri dayanıklı akıllı telefonları da aynen öyledir bence hiç kullanmadım ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.