LG G6 Dolu Dolu Geliyor!

Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

LG G6 Dolu Dolu Geliyor!

27 Şubatta gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresinde tanıtımı yapılan LG G6 için ön sipariş hazırlıkları oldukça hareketli geçiyor. LG, son birkaç yıldır çıkarmış olduğu telefonlar için ön siparişlerde bulunan müşterileri için ayrıcalıklı paketler oluşturarak dikkatleri üzerine toparlamaktadır.

Satışlarının 10 Martta başlayacağını öğrendiğimiz LG G6 için ön siparişler bu hafta içerisinde sona erecek. Ön sipariş talebinde bulunan kişiler için ayrıcalık bir bir paket hazırladıklarını açıklayan firma yetkilileri, daha önce böyle bir girişimi LG V20 içinde yapmışlardı. Ayrıcalıklı paket içerisinde yer alacak ürünlerden kısaca bahsetmek gerekir isek; herhangi bir sorunlara karşı önlem oluşturabilmek adına 1 yıllık ekran değişim garantisi, TonePlus kulaklık, koruma kılıfları gibi birçok seçenek arasından random gönderimler olacaktır. Oldukça değerleri hediyelerden oluşan bu paketten yalnızca ön siparişte bulunan müşterilerin faydalanabileceklerini de belirtmek istiyoruz.

LG G6 için birçok fiyat tahminleri yapılmıştı. Ön siparişlerin başlaması ile beraber fiyatının da net olarak belirlendiğini okuyucularımıza bildirmek istiyoruz. Ön sipariş talebinde bulunan kişiler, LG G6 ve ayrıcalıklı paketini 800 dolardan alabilecekler. Kore için geçerli olan bu fiyatlandırmaların diğer ülkelere olan yansıması ile ilgili yorumlarda bulunmak oldukça zor gibi görünüyor. Oldukça üst segment özelliklere sahip olması nedeni ile ülkemizde rekor bir fiyat üzerinde satılabileceği konusunda birçok teknoloji uzmanı ortak bir açıklamada bulunmuş olup ön sipariş paketinin ülkemiz içerisinde geçerli olup olmadığı halen belirli değildir.

 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

4 adet yorum var.

 1. Yunus dedi ki:

  İlk telefonum lg idi, ortaokulda almıştım, hey gidi günler, tuşluydu tabi şimdi nerelere geldi teknoloji.

 2. Zaim dedi ki:

  LG, akıllı telefon tasarımları konusunda son 3 yıldır efsane gelişimler gösterdi. LG G6, son sistemler ile donatılmış olup gerçekten güzel bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebilirim

 3. Bulut dedi ki:

  Son zamanlarda reklamları ve konuları önüme sıklıkla çıkan LG G6 dikkatimi oldukça çekecek duruma geldi. Satış fiyatı açıklandığında düşünebilir , alabilirim

 4. Işın dedi ki:

  Ön sipariş paketi içerisinde gerçekten güzel hediyer var. LG G6 alımı için en ufak fikrim olsa idi direk siparişi çekerdim.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklamlar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM

Cs Go İndir

Teknolojice.com

Teknolojice.com

Teknolojice.com