Reklam Alanı
LG 1

LG Gram 15 Satışta !

Ünlü teknoloji şirketi LG‘nin yeni bilgisayarı satışa çıktı ! Son derece hafif yeni LG Gram 15 resmen satışta !

Dünya üzerindeki en ünlü teknoloji şirketlerinden birisi olan LG yoluna tam gaz devam ediyor. LG , Macbook cihazına benzerliğiyle son derece dikkat çeken bir model olan LG Gram 15 dizüstü bilgisayarını resmen satışa çıkarmış durumda. Ünlü şirketin yeni iddialı dizüstü bilgisayarının hangi fiyattan satışa sunulduğunu da hemen sizlere iletelim.

LG GRAM 15 FİYATI

LG Gram 15 , 1100 Dolar başlangıç fiyatı ile piyasaya sürüldü. Ürünün ne kadar satacağı ise büyük bir merak konusu oldu.

ÖZELLİKLERİNİ HATIRLAYALIM

LG Gram 15 cihazının en büyük özelliği çok ama çok hafif oluşu. Cihazın ağırlığı 1 kilodan bile az ! Bir bilgisayar cihazına göre LG Gram 15 gerçekten de son derece hafif ! Cihazın hafif ekranı aynı zamanda son derece ince ve şık bir tasarıma sahip. Ekranın boyutunun ise 15 inç olduğunu hemen siz değerli okuyucularımıza iletelim. Öte yandan üründe yeni nesil İntel İnside İ7 işlemcinin bulunmakta olduğunu belirtebiliriz.

LG CEPHESİNDEN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Emre Bey {Emre}

“LG Gram 15 Satışta !” üzerine 1 yorum

  1. Ulaş dedi ki:

    notebook serilerinde en büyük sorun çerçevenin her zaman kalın olması idi lg notebook ları türkiye pazarından çekilmiş olsada bu modeli özellikle getirtecek birçok insan olacağından eminim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.