Reklam Alanı
Donanım 0

LG NA9640PN İncelemesi

Arkadaşlar bu gün sizlere LG’nin yüksek performanslı AV Receiver sistemi olarak konumlandırdığı NA9640PN 2300 watt ses sistemini inceledik.

 

İlk izlenim olarak söylemek gerekirse kesinlik büyük bir cüsseye sahip malzeme kalitesi de gayet kaliteli gözüküyor. Kasayı suntadan yapmışlar ve hoparlör kısmını x metal olarak adlandırdığı bir materyal kullanılmış, parlak ve şık gözükmesi için birçok yeri piyano black kaplı bu her ne kadar şık olsa da çok çabuk çizilebilen bir madde olduğu için açıkçası biz pek sevmedik.

 

 

Gelelim özelliklerine 2300 watt ses çıkışı olan NA9640PN de giriş ve çıkış bağlantıları şu şekilde;

 

Portable In:                                                    Var

USB:                                                              1 Adet

Ses Girişi – Analog (AUX):                            2 Adet

Ses Girişi – Dijital (Optik-Koaksiyel):            2/1 Adet

HDMI – Çıkış:                                               1 Adet

HDMI – Giriş:                                                3 Adet

 

 

Kablosuz bağlantı olarak ise Bluetooth 4.2 mevcuttur. LG NA9640PN sizlere DJ modu ile basit mix yapma imkânı sunarak; kendinizi bir DJ gibi hissetmenizi sağlıyor. Ses seviyesi 40 kademeye bölünmüş ve belirmek isteriz ki bu seviyede iken rahatlıkla 200-300 m² ‘lik bir alanda gayet güzel bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

Sistemin ölçülerine gelirsek, toplamda 4 kabini bulunan NA9640PN bunlardan iki tanesini front olarak diğer ikisini de rear olarak konumlandırmış. Front kabinlerin ölçüsü 1200*350*300mm iken Rear kabinlerin boyutu ise 280*215*180mm.

Açıkçası üründen gayet sesli bir şekilde yararlanabiliyorsunuz fakat eğer bir audiophile iseniz memnun kalacağınızın garantisini veremeyiz.

Sistem’in performansı ve detayları videomuzda mevcuttur.

 

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.