Reklam Alanı
LG 0

LG Optimus F6 Aniden Yandı !

Bilindiği üzere akıllı telefonlar artık günlük hayatta oldukça sık kullandığımız cihazlar haline geldiler. İnternete olan elverişlilikleri, konforları, oyun tutkunları için sundukları ile akıllı telefonlar artık hayatımızın bir parçası hatta vazgeçilmezi haline geldi. Ancak cebimizde taşıdığımız, başucunda uyuduğumuz akıllı telefonların radyasyon , mavi ışık gibi zararların dışında bir önemli zararı daha söz konusu ; Ani patlamalar !

LG OPTİMUS F6 ŞOKU !

Elimize ulaşan bilgiye göre 2013 yılında orjinal bir LG Optimus F6 akıllı telefonu satın alan bir kullanıcının geçen gün telefonu durup dururken müşterinin cebindeyken patladı ve 52 yaşındaki adam bunun üzerine üçüncü dereceden yanık hastalığına mağruz kaldı. LG Optimus F6 akıllı telefonunun patlamasında ötürü 52 yaşındaki müşterinin bacağında ciddi yanıkların söz konusu olduğu bilgisine ulaşıldı.

TAZMİNAT TALEP ETTİ

Başına LG Optimus F6 felaketi gelen 52 yaşındaki adam bu işin peşini bırakmayacağını ve LG’ye karşı tazminat davası açtığını açık bir şekilde ifade etti.

SON DÖNEMLERDE ARTTI

Akıllı telefonların patlaması husususun son zamanlarda giderek artması teknoloji severlerin daha dikkatli olmasını , şirketlere yapılan denetimlerin daha sağlam olmasını gerektiriyor.

TEKNOLOJİ ALANINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.