Reklam Alanı
Akıllı Telefon 1

LG Stylus 2 Plus Telefonu Ayrıntıları

Dünyaca ünlü teknoloji şirketi LG yeni akıllı telefonlarının tanıtımını gerçekleştirdi.

Sevilen teknoloji markalarından birisi olan LG, yeni akıllı telefonu LG Stylus 2 Plus’ı resmen tanıttı. Cihazın özellikleri aşağı yukarı netlik kazanmış oldu.

LG STYLUS 2 PLUS ÖZELLİKLERİ

145 Gram ağırlığında olan akıllı telefonun ekran boyutu 5.7 inch şeklinde. Cihazın ekranı 1080p çözünürlüğünde. (Hatırlarsanız bu rakam LG Stylus 2 akıllı telefonunda 720p şeklindeydi) 1.4 ghz hızında çalışma yetisine sahip olan 8 çekirdekli işlemcinin söz konusu olduğu akıllı telefonda 3000 mAh batarya donanımı yer almakta.

BOL BOL ALTERNATİF

13/5 MP, 18/6 MP kamer alternatifleri, 2 GB RAM / 3 GB RAM gibi RAM donanımı alternatifleri, 16 GB / 32 GB dahili depolama alanı gibi alternatifleri bulunan LG Stylus 2 Plus akıllı telefonu kesinlikle kullanıcıların rahat seçim yapabilmelerini ve keselerini düşünebilmelerini sağlayacak.

MARSHMALLOW İLE GELİYOR !

LG Stylus 2 Plus akıllı telefonunun Android Marshmallow 6.0 işletim sistemi ile piyasaya sürüleceğini de hemen siz değerli okuyucularımıza iletelim.

LG ŞİRKETİNDEN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“LG Stylus 2 Plus Telefonu Ayrıntıları” üzerine 1 yorum

  1. sami balta dedi ki:

    boyle bir telefonun 2 gb rem seceneği ile gelmesi biraz şaşırtıcı olmus en az 4 olmalıydıki bu telefon seceneğine deysin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.