Reklam Alanı
LG V10 Özellikleri - Teknolojice
Akıllı Telefon 2

LG V10 Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtımı yapılan LG’nin son incisi LG V10, akıllı telefon piyasasına yeni bir boyut kazandırmaya hazırlanıyor. Yepyeni bir arayüzle kullanıcılarla buluşmaya hazırlanan LG V10’da UX 4.0 arayüzü kullanılacak. Hazırlanan tanıtım videosunda LG V10’u ve UX 4.0 arayüzünü detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

LG v10’da altı çekirdekli Qualcomm Snapdragon 808 işlemci bulunmakta. Ayrıca LG V10, kullanıcıları tatmin edecek 5.7 inç büyüklüğünde ve 4GB RAM ile piyasaya sürülecek.

Çift ön kamerası sayesinde 3 boyutlu resimler çekebileceksiniz. Geliştirilen yeni ön kamera sayesinde selfie çubuğu ihtiyacınız ortadan kalkacak.

LG V10’un kasasına büyük önem verilmiş gibi görünüyor. Paslanmaz çelik kullanılması sebebiyle kullanıcıların takdirini kazandı.

LG V10 Özellikleri - Teknolojice
Sadece 64 GB depolama alanı ile gelecek olan telefonda desteklenen en yüksek boyut 2 TB olarak belirtilmiş. Bu da kullanıcıların beklentisini fazlasıyla karşılayacaktır.

Samsung’un aksine pil ve SD kartın çıkarılabilir bir durumda olması LG V10 için artı bir özellik.

Son olarak LG V10’un Android 5.1 Lollipop sürümü ve UX 4.0 arayüzü ile geleceğini söyleyelim ve sizi yayınlanan video ile baş başa bırakalım.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“LG V10 Özellikleri” üzerine 2 yorum

  1. bahadır ateş dedi ki:

    güzel bir cihaza benziyor ama Android kullanması beni soğutuyor…

  2. Can dedi ki:

    Güçlü bir donanım sahip V10. Kareli arka kapakları sevmedim ama düz olanlar daha iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.