Reklam Alanı
LG Ekran Görüntüsü
Nasıl Yapılır? 1

LG’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?

LG’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?

Sürekli gelişen android dünyasına büyük bir hızla giren LG, değişik tasarımlarıyla dikkat çekiyor.  Kullanıcıları tarafından kullanımı ilk kullanışta karışık geldiği söyleniyor. Daha önce farklı bir marka kullanmış olan kullanıcılar bu durumda biraz zorlanıyorlar.

Peki LG’de nasıl ekran görüntüsü alacağız onu anlatalım.

İlk yol olarak herkesin bildiği yöntem ses ve güç tuşu ile yapılan ekran görüntüsü alma işlemidir. Ses azaltma tuşu ile güç tuşuna aynı anda basın. Ekran görüntünüz galerinize gelmiş olacaktır.

İkinci bir yol olarak LG firmasını geliştirdiği “QMemo” ile alınan ekran görüntüsüdür. Ekranın en altından bulunan üç tuşun en ortadaki (ev simgesi) tuşuna basılı tutup parmağımızı sağ kaydırıyoruz, sağ tarafta Q simgesi olan yere parmağımızı getiriyoruz. Ve ekran görüntüsü alınmış oluyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“LG’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?” üzerine 1 yorum

  1. ismail dedi ki:

    LG benim en sevdiğim ve bana göre en kaliteli markalardan biri bu konuda oldukça iyi bilmeyenler için ekran görüntüsünün nasıl alınacağını öğrenirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.